Choć Anny Przybylskiej nie ma już z nami od pięciu lat, wciąż uchodzi za jedną z większych gwiazd w Polsce. Jej fani nadal nie potrafią się pogodzić z tym, że choroba zabrała ją tak niespodziewanie i szybko.

Ku pamięci aktorki napisano już wiele artykułów, a nawet biografię autorstwa Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego. Stała się też bohaterką współczesnej wersji „Balladyny” napisanej przez Łukasza Orbitowskiego pt. „Opowieści pioruna”.

Anna Przybylska obchodziłaby niebawem urodziny. 26 grudnia skończyłaby 41 lat. Życie potoczyło się inaczej ale wspomnienie o niej jest wciąż żywe wśród bliskich i fanów tej wyjątkowej kobiety. Jej grób jest regularnie odwiedzany przez ludzi, którym była bliska. O zapaleniu symbolicznej świecy pamiętają też jej wielbiciele.

Widok miejsca jej spoczynku jest niesamowicie wzruszający. Pokazuje, że pamięć o aktorce zachowana jest nie tylko w słowach. Kwiaty i znicze pozostawione dla uczczenia jej pamięci zdobią nagrobek przez cały rok.

Anna Przybylska odeszła przed pięcioma laty. Jak widać, fani wciąż pamiętają o Przybylskiej i pielęgnują tę pamięć odwiedzając jej grób.

Aktorka zmagała się z rakiem trzustki i przegrała tę walkę 5 października 2014 roku. Była znana głównie z roli w serialach, m.in. „Złotopolskich” i „Daleko od noszy”, oraz filmach – np. „Kariera Nikosia Dyzmy” i „Rh+”.

Na pogrzebie Przybylskiej pojawiły się tysiące osób. Spoczęła na cmentarzu przy parafii św. Michała Archanioła w Gdyni.

Siostra Anny Przybylskiej, Agnieszka Kubera opowiada, że kwiaty i znicze poustawiane są wokół nagrobka przez cały rok. Podejrzewa, że wielbiciele talentu jej siostry będą z nią również w rocznicę jej urodzin.

Przypomnij sobie o… WSTRZĄSAJĄCE ODKRYCIE NAUKOWCÓW. NAWYK, KTÓRY UWAŻANY JEST ZA ZDROWY, MOŻE PROWADZIĆ DO POWAŻNEJ CHOROBY

Jak informował portal Życie: NIE MA KOŃCA ZAMIESZANIA WOKÓŁ KSIĘCIA ANDRZEJA. WYCHODZI NA JAW, JAKIE SEKRETY SKRYWAŁ PRZED ELŻBIETĄ II

Portal Życie pisał również o… CZY WIDZOWIE BĘDĄ MUSIELI POŻEGNAĆ „OJCA MATEUSZA”? W SERIALU DOJDZIE DO SENSACYJNEGO ZWROTU AKCJI