SERIAL OGLĄDANY JUŻ OD DEKADY

Od pewnego czasu pojawiają się doniesienia, że Artur Żmijewski, grający główną rolę we serialu, chce pożegnać się z produkcją. Aktor wciela się w tytułowego „Ojca Mateusza” już od 2008 roku. Podobno ma dość pracy na planie i chce zrezygnować z roli.

Jeśli plotki się potwierdzą, będzie to ogromne rozczarowanie dla fanów serialu, którego zostały już wyemitowane 22 sezony. Przygody księdza Mateusza Żmigrodzkiego, który pomaga sandomierskiej policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek, dla wielu widzów stały się nieodłącznym elementem polskiej telewizji.

Scenarzyści przygotowali dramatyczne wydarzenia z udziałem duchownego. Wszystko rozegra się w 12. odcinku najnowszego sezonu, który zostanie wyemitowany 19 grudnia na antenie TVP 2.

DRAMATYCZNE WYDARZENIA

W tym epizodzie księdza z policyjnym zacięciem odwiedzi Sylwester Warecki. Mężczyzna wyzna, że został uwiedziony przez autostopowiczkę, która zostawiła w jego samochodzie swój notatnik. Mężczyzna zaproponuje księdzu, aby spotkali się w katakumbach, gdzie wspólnie obejrzą zapiski kobiety.

Ojciec Mateusz jest zaniepokojony tą prośbą i prosi swoją gospodynię Natalię, aby towarzyszyła mu w spotkaniu. Intuicja nie zawodzi księdza, ponieważ Warecki rzeczywiście grozi mu bronią. Mężczyzna decyduje się na oddanie strzału w kierunku duchownego.

Kiedy na miejscu zdarzenia pojawia się policja, zastaje nieprzytomnego, leżącego na ziemi księdza. Jego życie będzie wisieć na włosku i nie wiadomo, czy z tego wyjdzie.

Nie wiemy też, czy te dramatyczne wydarzenia oznaczają, że scenarzyści uśmiercą postać graną przez Artura Żmijewskiego. Oznaczać to może koniec emisji „Ojca Mateusza”. Jest jeszcze możliwość, że zostanie zastąpiony przez innego bohatera. O tym przekonamy się jednak dopiero za kilka dni.

Przypomnij sobie o… CÓRKA ŻMIJEWSKIEGO PODJĘŁA ŻYCIOWĄ DECYZJĘ. JAK ZAREAGOWAŁ UKOCHANY TATUŚ?

Jak informował portal Życie: MAFFASHION POCHWALIŁA SIĘ PIERŚCIONKIEM ZARĘCZYNOWYM OD FABIJAŃSKIEGO. AKTOR MA GUST

Portal Życie pisał również o… SĄ KONKRETNE DATY WYPŁAT TRZYNASTEJ I CZTERNASTEJ EMERYTURY. POLACY NIE BĘDĄ ZADOWOLENI