Koniec roku okazał się dla królowej bardzo trudny. Niedawno wybuchł ogromny skandal z udziałem jej syna Andrzeja. Virginia Giuffre oskarżyła księcia o dokonywanie z nią stosunków seksualnych, kiedy miała zaledwie 17 lat. Kobieta twierdzi, że była do tego zmuszana przez przyjaciela księcia Andrzeja, owianego złą sławą Jeffreya Epsteina.

Jeffrey Epstein to multimilioner, który został skazany na wykorzystywanie seksualne dziewczynek i gwałty na kobietach. Miał też werbować nieletnie, która potem oferował innym milionerom, aby mogli z nimi współżyć. Książę Andrzej i Jeffrey Epstein utrzymywali bliskie relacje. Syn królowej odwiedzał nawet swojego przyjaciela, kiedy ten był już w areszcie.

Syn królowej Elżbiety II mało wiarygodnie odpierał stawiane mu zarzuty. Książę Andrzej przekonywał też, że nigdy nie widział Virginii. Wiarygodność jego słów podważa ich wspólne zdjęcie. W trakcie wywiadu udzielonego przez BBC wypadł mało uczciwie przez co w Wielkiej Brytanii rozpętała się ogromna afera.

Tego pożaru nie jest w stanie ugasić nawet królowa Elżbieta II. Jako matka wierzy ona swojemu synowi, ale jest zapewne w tym stanowisku osamotniona. Teraz pojawiła się kolejna informacja, która może jeszcze bardziej zburzyć wiarygodność księcia Andrzeja.

Mike Sylvestre, ekspert analizujący mowę ciała i wykrywający kłamstwa, przeanalizował nagranie wywiadu księcia Andrzeja. Specjalista stwierdził, że kiedy syn Elżbiety II otrzymywał trudne pytania, to obniżał głośność głosu.

- Na przykład, kiedy Andrzej mówi, że nie pamięta spotkania z Virginią, jego głośność spadła. To wyraźna wskazówka, że ​​ktoś oszukuje. Uważam, że poznał kobietę – powiedział Mike Sylvestre w wywiadzie dla magazynu „In Touch”.

Wiarygodność księcia Andrzeja cały się zmniejsza. Stracił sympatię Brytyjczyków i już zdecydował o rezygnacji z pełnienia oficjalnych obowiązków. Czy królowa Elżbieta II uratuje reputację własnego syna?

Przypomnij sobie o… KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM NIE SPĘDZĄ ŚWIĄT Z KSIĘŻNĄ MEGHAN I KSIĘCIEM HARRY'M. CZY TO KOLEJNY WYNIK NIEPOROZUMIEŃ

Portal Życie pisał również o… NIE MA JUŻ Z NAMI GWIAZDY "M JAK MIŁOŚĆ". PRZYKRA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW SERIALU