W mediach pojawia się coraz więcej informacji o niezgodzie braci: Williama i Harry'ego. Rodzeństwo ma mnóstwo powodów do nieporozumień. 

Pierwsze nieporozumienia Williama i Harry'ego pojawiły się dwa lata temu. Jak donosi "Viva.pl" już podczas ówczesnych świąt książę William miał zastrzeżenia, co do obecności Meghan przy rodzinnym stole.

Od tego czasu ich relacje nie układają się najlepiej. Dodatkowo teraz okazało się, że nie spędzą w gronie rodzinnym zbliżających się świąt. 

Kilka tygodni temu wydano oficjalne oświadczenie, w którym poinformowano, że książę Harry wraz z księżną Meghan spędzą Boże Narodzenie poza murami Pałacu. Para ma udać się na święta do mamy Meghan - Dorii Ragland.

Wyjazd ten z pewnością nie zasmuci księżnej Kate i księcia Williama. Wielu doszukuje się kolejnego kontekstu konfliktu między braćmi.  Informator magazynu "Closer Weekly" zdradza, że:

„William i Kate odczuwają ulgę, że Meghan i Harry nie spędzą świąt w Sandringham. Chociaż książę uważa to za odrobinę dziwne, że w tym wyjątkowym czasie nie będzie w pobliżu jego brata”

Wyjazd kcięcia Harry'ego i księżnej Meghan nie powinien jednak dziwić. W podobnej sytuacji w 2012 roku byli także William i Kate. Wówczas para książęca zdecydowała się na spędzenie świat z rodziną Middleton. 

Analogiczna sytuacja Harry'ego i Meghan budzi jednak wątpliwości. Czy rzeczywiście jest sens doszukiwania się drugiego dna w wyjeździe pary, czy może prawdą jest, iż konflikt braci nie pozwala im na to, by zasiąść razem przy świątecznym stole?

Wielu twierdzi, że problemy zdrowotne królowej Elżbiety oraz sędziwy wiek księcia Filipa powinny zbliżyć do siebie rodzinę. Ponadto, święta to idealny czas na to, by spędzić miłe chwile z najbliższymi. 

Warto przypomnieć sobie o: JUŻ WIADOMO Z JAKIEGO POWODU KATE MIDDLETON ODWOŁUJE WSZYSTKIE SPOTKANIA. KSIĘŻNA SPĘDZIŁA OSTATNIE DNI W SZPITALU

Portal "Życie" pisał: OPUBLIKOWANO INTYMNE ZDJĘCIA MELANII TRUMP. PIERWSZA DAMA USA PODEJRZEWA, KTO ZA TYM STAŁ

Informował również: NIEZWYKŁY GEST GWIAZDORA HOLLYWOOD. WYSTAWIŁ NA AUKCJĘ SYRENKĘ, ZEBY POMÓC POLSKIM DZIECIOM