Brytyjska królowa znana jest z tego, że uwielbia święta i ochoczo przystępuje do dekorowania rodzinnej rezydencji przed Bożym Narodzeniem. W tym roku w Pałacu Buckingham już stanęła ogromna choinka i pojawiły się inne świąteczne dekoracje.

Ja podaje plotek.pl, personel z Royal Collection Trust już dostał zlecenie ustrojenia choinki. W tym roku mierzy 15 metrów wysokości i jest to żywe drzewko. Postanowiono na zdobienia w kolorze czerwonym, które świetnie komponują się z bogatym wystrojem Pałacu. Choina została ozdobiona ogromną ilością bombek, a nawet światełek, w tym kolorze.

W jeszcze jednej rodzinnej rezydencji pojawiły się już świąteczne ozdoby. Królowa zdecydowała o przystrojeniu zamku Windsor. Jest to również dobra wiadomość dla wszystkich fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Elżbieta II zdecydowała, że zamek Windsor będzie od 30 listopada 2019 do 5 stycznia 2020 roku codziennie otwarty dla zwiedzających.

Zamek Windsor znajduje się niedaleko Londynu. Teraz wszyscy chętni będą mogli obejrzeć wykwintne wnętrza zamku oraz wyjątkowe, świąteczne dekoracje.

Nadchodzące święta będą być może dla królowej Elżbiety II czasem relaksu i wytchnienia. Ostatnie tygodnie były trudne dla rodziny królewskiej i obfitowały w skandale. Najwięcej zamieszania wokół siebie wywołał syn Elżbiety II, książę Andrzej.

Zdecydował się on na udzielenie niefortunnego wywiadu, w którym mało wiarygodnie odpychał od siebie zarzut o współżycie z nieletnią dziewczyną. Chodzi o sprawę z 2001 roku, kiedy książę Andrzej miał utrzymywać intymne stosunki z 17-latką.

Przypomnij sobie o… KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE MAJĄ CORAZ GORSZE RELACJE Z KSIĘCIEM WILLIAMEM I KATE MIDDLETON. BRACIA NIE POTRAFIĄ SIĘ POROZUMIEĆ

Jak informował portal Życie: KSIĘŻNA KATE REZYGNUJE Z PEŁNIENIA OFICJALNYCH OBOWIĄZKÓW. CO SIĘ DZIEJE W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ

Portal Życie pisał również o… RODZICE OCZEKIWALI NARODZIN BLIŹNIĄT. NIE SPODZIEWALI SIĘ, ŻE BĘDĄ INNE NIŻ WSZYSTKIE