Książę Harry z Meghan Markle oraz książę William z Kate Middleton wyraźnie za sobą nie przepadają – mówi się nawet, że między nimi jest spór. Choć wydawało się, że można mówić o pojednaniu obu par, okazało się, że to tylko pozory.

Kate i William oraz Meghan i Harry widzieli się na obchodach Dnia Pamięci, który jest w Wielkiej Brytanii szczególnym dniem, mającym na celu upamiętnienie zakończenia I Wojny Światowej.

Na ceremonię przybyli także królowa Elżbieta II, książę Karol oraz jego wybranka, Camilla Parker Bowles, i inni członkowie rodu królewskiego.

Uwaga mediów skupiła się na Williamie oraz Harrym, będącymi książętami Sussex oraz Cambridge. Wszystko ze względu na ich nienajlepsze relacje. Książę Harry w produkcji „Harry & Meghan: An African Journey”, która dokumentowała podróż księcia Cambridge wraz z Meghan do Afryki, mówił o tym, że nie potrafi znaleźć wspólnego języka ze swoim bratem.

- Jesteśmy braćmi i zawsze będziemy braćmi. Oczywiście, teraz kroczymy różnymi ścieżkami, jednak zawsze będę przy nim i wiem, że on zawsze będzie przy mnie. Nie widujemy się tak często, jak wcześniej, ponieważ oboje jesteśmy zajęci, ale bardzo go kocham – mówił we wspomnianym filmie.

Jak podaje „People”, brytyjski tygodnik, według źródeł relacja braci pogarsza się.

„Każdy wykonuje tylko swoje obowiązki. Robią to, co muszą w imieniu rodziny i to było na tyle. Jednak pomiędzy książęcymi parami jest dużą przestrzeń. Ludziom trudno to zrozumieć, bo chcą, by byli jedną, wielką zgraną rodziną.”

W marcu tego roku Meghan i Harry oraz Kate i William stworzyli dwa osobne biura w Pałacu Kensington. Dodatkowo książę Cambridge razem z wybranką wprowadził się do Frogmore Cottage w Londynie, założyli również wspólne konto na Instagramie i zaczęli działalność charytatywną we dwoje, a nie – jak dotąd – razem z Kate i Williamem.

- William jest przyszłym królem. Chcąc nie chcąc, rodzi się pewna konkurencja pomiędzy nim a Harrym. To tylko pogarsza ich stosunki rodzinne – podaje źródło, na które powołuje się WP.

Przypomnij sobie o… WYCZEKIWANY POWRÓT SERIALU "RANCZO". NA PEWNO NIE ZOBACZYMY JUŻ BARDZO LUBIANEJ POSTACI

Jak informował portal Życie: CÓRECZKA JOANNY KRUPY SZYBKO SIĘ ZMIENIA. JAK WYGLĄDA NA ICH PIERWSZYM WSPÓLNYM ZDJĘCIU

Portal Życie pisał również o… SANDRA KUBICKA CZARUJE WYGLĄDEM. GWIAZDA ZDRADZIŁA, W CZYM TKWI TAJEMNICA JEJ HOLLYWODZKIEGO UŚMIECHU