Fani liczą na to, że serial „Ranczo” powróci już wkrótce z nowymi odcinkami i będzie dalej emitowany w TVP. Premiera kultowej już produkcji miała miejsce 13 lat temu.

Wiele osób pokochało „Ranczo” głównie za naturalne postacie i „swojską” atmosferę. Liczą na to, że serial doczeka się kolejnego sezonu. Ostatnie odcinki serialu były kręcone prawie 3 lata temu.

Ilona Ostrowska, grająca serialową Lucy Wilską, podgrzała emocje fanów „Rancza” mówiąc, że na wiosnę 2020 roku planowane jest rozpoczęcie zdjęć do nowego sezonu.

Nadal nie jest jednak pewne, czy w serialu będziemy mogli oglądać tych samych bohaterów, co w poprzednich sezonach. Elżbieta Romanowska, która grała w „Ranczu” sympatyczną Jolę Pietrek, wypowiedziała się w rozmowie dla jastrzabspost.pl na temat swojego dalszego udziału w serialu.

- Mnie w tej produkcji już nie będzie. Mam nowe wyzwania, zarówno w teatrze jak i poza nim. W serialach w których gram, programach, w których mam przyjemność być uczestniczką lub prowadzącą z czego bardzo się cieszę. Czasami jest tak, że jakaś historia się kończy po to, aby inna mogła się zacząć. W moim przypadku tak jest, z czego ja się bardzo cieszę – zapowiedziała Elżbieta Romanowska.

Fani serialu będą musieli się pożegnać z Jolą Pietrek, ponieważ Elżbieta Romanowska wydaje się mocno zdecydowana. Fani aktorki mogą ją jednak nadal oglądać w wielu innych produkcjach telewizyjnych.

- To był cudowny okres w moim życiu, Jola będzie zawsze w moim sercu, w czołówce. To dzięki niej zaczęła się cała moja przygoda z show-biznesem. Ale czas już jej powiedzieć „cześć” – przyznała Romanowska

Portal Życie pisał również o… „RANCZO” POWRÓCI NA EKRANY? NOWE INFORMACJE W SPRAWIE TELEWIZYJNEGO HITU

Przypomnij sobie o… JEDNO ZDJĘCIE WYWOŁAŁO OLBRZYMIE EMOCJE. BYŁA UCZESTNICZKA „TAŃCA Z GWIAZDAMI” ODNIOSŁA SIĘ DO NIEPRZYCHYLNYCH KOMENTARZY

Jak informował portal Życie: TO JUŻ PEWNE. POLKA NOMINOWANA NA DORADCĘ PREZYDENTA STANÓW ZJEDNOCZONYCH