Wielu fanów liczy na to, że serial „Ranczo” powróci z nowymi odcinkami i będzie dalej emitowany w TVP. Premiera kultowej już produkcji miała miejsce 13 lat temu.

Wiele osób pokochało „Ranczo” głównie za naturalne postacie i „swojską” atmosferę. Liczą na to, że serial doczeka się kolejnych odcinków. Ostatnie epizody były kręcone prawie 3 lata temu.

Rzeczywiście, planowano przywrócić serial, jednak okazało się, że produkcja nie posiada budżetu, który mógłby pokryć wynagrodzenie dla aktorów.

Jak zdradziła Ilona Ostrowska, która gra w serialu Lucy Wilską, mamy jednak na co czekać.

Jak powiedziała Ostrowska w rozmowie z JastrzabPost.pl, prace nad serialem mają zostać wznowione już na początku 2020 roku.

„Jestem trochę zagubiona. Cały czas zdjęcia są przesuwane, z różnych powodów. Już mam wrażenie, że jesteśmy w ogródku, witamy się z gąską, bo na przyszły rok na wiosnę poproszono mnie o zatrzymanie swoich terminów. Więc może się to wydarzy” – opowiedziała.

Wspomniała również o tym, że w serialu zagrają wszyscy aktorzy, których mogliśmy obserwować przez ostatnie lata i których pokochali widzowie.

„Czytając scenariusz mieli tam się znaleźć wszyscy. Więc przypuszczam, że wszyscy pojawią się w obsadzie serialu.”

To oznacza, że poza Iloną Ostrowską, na ekranach zobaczymy również m.in. Cezarego Żaka, Pawła Królikowskiego czy Artura Barcisia.

Jeszcze we wrześniu Dorota Chotecka, która grała w „Ranczu”, mówiła o tym, że nie wie nic o tym, żeby planowano nakręcenie kolejnych odcinków. Jak widać, prawdopodobnie producentom uda się zgromadzić odpowiednie środki do przyszłego roku.

Serial co tydzień gromadził przed telewizorami ponad 4 miliony widzów.

Przypomnij sobie o… JEDNO ZDJĘCIE WYWOŁAŁO OLBRZYMIE EMOCJE. BYŁA UCZESTNICZKA „TAŃCA Z GWIAZDAMI” ODNIOSŁA SIĘ DO NIEPRZYCHYLNYCH KOMENTARZY

Jak informował portal Życie: AGNIESZKA WOŹNIAK - STARAK DAŁA PIERWSZY WYWIAD OD STRATY MĘŻA! PODANO DATĘ EMISJI ROZMOWY W TELEWIZJI

Portal Życie pisał również o… JUŻ NIEDŁUGO ODBĘDZIE SIĘ EUROWIZJA JUNIOR 2019. WIKTORIA GABOR MUSI SIĘ BARDZO POSTARAĆ - CZEKA JĄ WIELKIE ZADANIE