Od tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno minęły prawie trzy miesiące. W tym czasie Agnieszka Woźniak Starak – pojawiała się publicznie jedynie kilkukrotnie.

Jednak media rozpisywały się przez cały ten okres na temat tragicznej śmierci jej męża, Piotra Woźniaka – Staraka, oraz okoliczności wypadku, w którym zginął. Agnieszka starała się nie komentować sprawy.

Dotychczas zabierała głos jedynie wtedy, gdy prosiła media o zachowanie szacunku dla jej męża i zaprzestanie rozpowszechniania fałszywych informacji i plotek. Jak informuje Radio Zet, teraz Agnieszka Woźniak –Starak zdecydowała się dać pierwszy wywiad od tragedii.

Prezenterka rozmawiała z Dorotą Wellman. Wywiad zostanie wyemitowany 9 listopada w „Dzień Dobry TVN”. Już teraz znamy fragment rozmowy. Agnieszka Woźniak Starak – Mówiła w niej m.in. o firmie produkcyjnej męża.

Watchout, to jest takie wspólne dzieło Piotrka i Krzysia. Oni to od początku razem budowali. Na czele Wachoutu będzie stał Krzysztof. Bardzo dużo rozmawiali o tym, jak widzą przyszłość firmy, bardzo dużo rozmawiali o kolejnych projektach, o tym, co jest w planach, więc na dobrą sprawę wszyscy wiedzą, co mają robić – przyznała prezenterka.

Agnieszka Woźniak - Starak opowiedziała również o filmowym projekcie, którego realizację przerwała tragiczna śmierć Piotra.

Jest jeden projekt, nad którym Piotrek pracował i to miał był jego debiut reżyserski. On o tym marzył. To miał być jego debiut z jego ukochanymi aktorami, czyli w rolach głównych Magda Boczarska i Tomek Kot – wyznała prezenterka.

Agnieszka Woźniak – Starak zdradziła nieco więcej szczegółów na temat planowanej produkcji: - Film miał mieć tytuł Czarne serca, takie trochę znamienne dzisiaj i smutne. Ten film nie powstanie, bo tylko Piotr go widział. Myślę, że to byłby niezwykły, bardzo oryginalny projekt. Nie było takiego na polskim rynku.

Przypomnij sobie o… AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK POKAZAŁA SIĘ NA PREMIERZE FILMU MĘŻA. JAK SIĘ PREZENTOWAŁA?

Jak informował portal Życie: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK OTRZYMUJE WSPARCIE OD TEŚCIOWEJ! PRZYKRE WYDARZENIA ZBLIŻYŁY DO SIEBIE OBIE KOBIETY

Portal Życie pisał również o… NIEOCZEKIWANY ZWROT AKCJI W POPULARNYM SERIALU! CZY ONI SIĘ ROZSTANĄ?