Żona Piotra Woźniaka-Staraka, znana prezenterka Agnieszka Woźnak-Starak pojawiła się na premierze ostatniego filmu męża, „Ukryta gra”. Zaprezentowała się rewelacyjnie, mimo trudnych chwil w jej życiu.

W sierpniu tego roku, w wyniku nieszczęśliwego wypadku, zginął znany producent filmowy, Piotr Woźniak-Starak. Pracował przed śmiercią nad filmem, którego premiera miała miejsce w poniedziałek.

Premierowy wieczór

Centrum Warszawy tego wieczoru pogrążone było w zadumie ze względu na okoliczności, w jakich odbyła się oficjalna premiera filmu zmarłego producenta, który podczas pracy nad filmem zrobił ogromne wrażenie nawet na gwiazdach Hollywood.

Wdowa po producencie na premierze jego filmu

Jej decyzja o obecności na premierze pewnością nie należała do łatwych, jednak pojawiła się. Ubrana na czarno, w blasku fleszy zaprezentowała się w klasycznych spodniach i eleganckiej, krótkiej marynarce. Uśmiechając się witała przybyłych gości, co ujawniło jej klasę i odwagę.

Pozostając w atmosferze rodzinnych relacji, zajrzyj tutaj: CEZARY PAZURA UJAWNIA SWĄ RELACJĘ Z PÓŁTORAROCZNĄ CÓRKĄ RITĄ. ZDJĘCIA MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE!

Interesują Cię losy Jamesa Bonda? Wejdź tutaj: CO SIĘ DZIEJE Z JAMESEM BONDEM? DANIEL CRAIG WYZNAJE PRAWDĘ!

Agata Bojczuk