Życie rodzinne polskich gwiazd show biznesu zawsze nas interesuje, jednak takie obrazki podobają się wszystkim, którzy cenią sobie dobre, rodzinne relacje!

Pierwsza dziecięca podróż pociągiem, ten czas spędzony z tatusiem Czarkiem, to dla malutkiej Rity wspaniałe i ekscytujące chwile. Tym cenniejsze są one, gdy tatuś uwiecznia je na zdjęciach, by w przyszłości pokazać je wszystkim spragnionym takich widoków! „Plotek” dzieli się z nami swoimi wrażeniami, więc i my pragniemy dorzucić swoje „trzy grosze”!

Pierwsza podróż pociągiem

Cały świat za oknem pociągu mknął wraz z Ritą i jej tatą, Cezarym. Fascynacja była tak wielka, jak krótka, lecz te chwile zachwytu i ciekawości uwiecznione zostały na fotografiach, które Cezary Pazura umieścił niedawno na swoim instagramowym koncie. Po prostu trzeba to zobaczyć, aby przekonać się, ile radości może dać zwyczajna przejażdżka pociągiem!

Cała prawda, choć czasem bolesna

Pozowane, czy nie – zdjęcia Cezarego Pazury i jego córki Rity po prostu roztapiają serce niczym wosk w Andrzejki. Mimo tego, że klimat trzeciego zdjęcia nieco odbiega od dwóch poprzednich, jest równie urocze i pokazuje, jak prawdziwe w wyrażaniu siebie są nasze dzieci. Tatuś Cezary twierdzi, że wcale go to nie bolało i pewnie tak było, choć mina uwieczniona na zdjęciu mówi coś innego.

Jeśli chcesz poznać prognozę pogody na nadchodzącą zimę, zajrzyj tutaj: PROGNOZY POGODY OSTRZEGAJĄ! CZY POLSKĘ NAWIEDZI KOLEJNA „ZIMA TRZYDZIESTOLECIA”?

Pozostając przy prognozach, sprawdź co niesie dla Ciebie ROK SZCZURA: ZOBACZ W JAKI SPOSÓB ROK SZCZURA WPŁYNIE NA TWOJE ŻYCIE

Agata Bojczuk