Strata ukochanego męża wykluczyła z życia publicznego dziennikarkę Agnieszkę Woźniak – Starak. Kobieta, w tym trudnym dla niej okresie, niewątpliwie potrzebuje wsparcia od bliskich. Okazało się, że w trudnych momentach może liczyć na pomoc teściowej. 

Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minęło kilka miesięcy, jednak jego żona, Agnieszka, wciąż nie może pogodzić się z tą tragedią.

Kobieta nie tylko zrezygnowała z planów zawodowych, ale także całkowicie zniknęła z życia publicznego. Nie ma się czemu dziwić, strata ukochanego to niewątpliwe wielka trauma, z którą niektórzy zmagają się przez niemal całe życie.

Jak podaje portal „Pikio.pl”, dziennikarka otrzymuje wsparcie od drugiej najważniejszej kobiety w życiu Piotra. Mianowicie, od jego mamy. Kobiety nie tylko pozostały w bliskich relacjach, ale także są dla siebie dużym oparciem.

Taka bliskość sprawia, że łatwiej im przetrwać najtrudniejsze momenty życia.

Chcesz wiedzieć więcej o życiu gwiazd? Przeczytaj ten artykuł: Gorąca para polskiego show-biznesu rozstała się. Nagrali pożegnalny filmik! [WIDEO]

Dowiedz się więcej o zbliżających się wydarzeniach: 1 LISTOPADA JUŻ WKRÓTCE! SPRAWDŹ OSTATECZNĄ POGODĘ NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Weronika Wojciechowska