Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, oraz Czarek Jóźwik z kanału Abstrachuje na YouTube nagrali wideo, które może zdziwić wszystkich fanów. Film pojawił się w nocy na Instagramowym profilu Czarka.

Czarek Jóźwik oraz Julia Kuczyńska byli parą przez 5 lat. Byli już zaręczeni, mieszkali razem. Byli – ponieważ Czarek udostępnił na swoim Instagramie filmik, w którym wyjaśniają, że są świeżo po rozstaniu.

Od dawna mówiło się, że w ich związku nie układa się najlepiej. Żadne z celebrytów nie komentowało tych doniesień.

– Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy właśnie na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą. Nie wiem, co mogę więcej o tym powiedzieć – zaczął Czarek.

– Siedziało to w nas obojgu od dłuższego czasu, trochę gryzło, było kilka rzeczy, których nie udało nam się przepracować, ale spokojnie, zostajemy chyba znajomymi.

Pod filmikiem pojawił się komentarz, że Czarek nie musi już dalej kłamać i może spotykać się z Olą. Prawdopodobnie jest to prowokacja, niewielkie są szanse, że ma cokolwiek wspólnego z prawdą.

Choć Maffashion śmieje się przez cały filmik, jej reakcja jest różnie odbierana. Jedni uważają, że jest zadowolona z takiego obrotu spraw. Inni zaś są zdania, że to reakcja obronna – stara się nie płakać podczas nagrania i dlatego woli się histerycznie śmiać.

Zastanawiano się, czy nie jest to ironicznie nagrana odpowiedź na wszystkie ostatnie „medialne” rozstania celebrytów, czy prawda, a Maff i Czarek wolą uniknąć pytań o związek i plotek, które z pewnością by się pojawiły.

Choć prawdopodobnie to nie żart i związek blogerki z youtuberem się zakończył, wygląda na to, że rozstali się w zgodzie.

Obojgu życzymy powodzenia w nowym rozdziale życia!

Lubisz oglądać telewizję? Zobacz, co stało się w popularnym show! SYN PODAŁ OJCU NIEPRAWIDŁOWĄ ODPOWIEDŹ W „MILIONERACH”! CZY TO PYTANIE NAPRAWDĘ BYŁO AŻ TAK TRUDNE?

Sprawdź, jak to się stało, że kobieta urodziła! 67-LATKA URODZIŁA DZIECKO. CZY TO MOŻLIWE, ŻE ZASZŁA W CIĄŻĘ NATURALNIE?

Martyna Piotrowska