Dorota Wellman już od kilkunastu lat pracuje jako prowadząca „Dzień Dobry TVN”. Polacy uwielbiają duet jaki tworzy z Marcinem Prokopem. Dziennikarka jest bardzo popularna, ale mimo wszystko nie dzieli się swoją prywatnością z całym krajem. Wyjątkowo zdecydowała się niedawno opowiedzieć nieco więcej o swoim mężu.

W niedzielnym wydaniu programu „Uwaga! Kulisy sławy” widzowie mogli zobaczyć materiał poświęcony Dorocie Wellman. Gwiazda TVN-u opowiedziała o swojej pracy, ale dotknęła również życia prywatnego, kiedy zdecydowała się opowiedzieć nieco więcej o swoim mężu.

Jak informuje jastrzabpost.pl, życiowym partnerem dziennikarki jest Krzysztof Wellman. Mężczyzna jest z zawodu artystą, zajmuje się profesjonalną fotografią.

Dorota Wellman zdradziła, że jej mąż nie ma z nią łatwego życia z powodu jej bardzo aktywnego trybu funkcjonowania: – Jestem osobą wybuchową, z którą się trudno żyje. Jestem osobą, która jest wiecznie w ruchu. Dla innej osoby może to być męczące. Jestem uparta jak Żmudzin, mam żmudzkie korzenie również, więc jak się zaprę to czterema łapami, dopóki nie zrealizuję tego, co wymyśliłam – przyznała Wellman.

Dziennikarka ma świadomość swoich wad i bardzo docenia z tego powodu wyrozumiałość męża: – Nie jest łatwo ze mną żyć. Myślę, że mój mąż nosi aureolą nad głową już teraz, a potem żywcem zostanie zabrany do nieba.

Co ciekawe, Dorota Wellman zdradziła również, że w pewnym momencie swojego życia myślała o rozpoczęciu kariery polityka. – Parę lat temu coś mnie takiego napadło, żeby wziąć się za politykę na poważnie i pociągnąć za sobą kobiety i nie tylko kobiety. Ale potem rozum wrócił mi na miejsce i pomyślałam, że szkoda życia zmarnować na to, żeby z takimi baranami jak teraz są w polityce się zadawać – powiedziała dziennikarka.

Pamiętacie sesję Doroty Wellman? Dziennikarka pokazała swoje wdzięki, aby poinformować o ważnym problemie: DOROTA WELLMAN ROZEBRAŁA SIĘ KILKA LAT TEMU W SZCZYTNYM CELU

Swoje wdzięki chętnie pokazuje również inna prezenterka: MARCELINA ZAWADZKA NIE WYGLĄDA JUŻ TAK IDEALNIE? PORÓWNANO ZDJĘCIA Z PRZESZŁOŚCI MISS POLONIA!

Joanna Tec