Sandra Kubicka to gwiazda, która ostatnio coraz częściej gości w polskich mediach. Jeszcze niedawno celebrytka znana była wyłącznie z roli fotomodelki. Dziś, wielu mówi także o tanecznych zdolnościach Sandry.

Wszystko za sprawą udziału w programie "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". Celebrytka tańczyła na tyle dobrze, że doszła aż do półfinału. W finałowym odcinku pokonali ją jedynie Barbara Kurdej-Szatan i Damian Kordas.

Oprócz umiejętności na parkiecie, uwagę widzów zwracała uroda Kubickiej. Modelka może pochwalić się zgrabną sylwetką oraz perfekcyjną urodą. Jednak, jak sama zaznaczała, jej wygląd nie zawsze należał do idealnych.

Sandra Kubicka choruje na zespół policystycznych jajników. Choroba ta wywoływała u modelki problemy z wagą, cerą oraz wahaniami nastroju. Podczas kłopotów zdrowotnych Sandra przytyła 19 kg.

Dziś jednak, gwiazda czuje się znacznie lepiej, o czym świadczy także jej forma. Ostatnio, na swoim profilu na Instagramie zdradziła, że ma jeszcze jedno małe marzenie związane z wyglądem.

Mianowicie, Sandra chciałaby popracować nad swoimi zębami. W swoim wpisie żartowała, co o jej uzębieniu sądzi jej narzeczony Kaio Alves Goncalves:

"Mam bardzo malutkie zęby, tylko dziąsła widać, więc tak sobie chodzę, a on mówi przy lekarzu, że wyglądam jak koń. (…) Po pierwsze nie będzie taki kolor, a tylko taki dało się wydrukować. Po drugie tutaj nie ma przerwy, a ja będę miała przerwę, dlatego nie rozumiem, dlaczego on się ze mnie tak nabija."

Niedawno nawet odwiedziła w tej sprawie klinikę dentystyczną, gdzie założono jej tymczasowe specjalne licówki. Jak prezentuje się w nich gwiazda?

Przypominamy...JOANNA KRUPA REZYGNUJE Z PROWADZENIA "TOP MODEL". KTO ZASTĄPI POPULARNĄ DŻOANĘ

Portal "Życie" informował o: WYCZEKIWANY POWRÓT SERIALU "RANCZO". NA PEWNO NIE ZOBACZYMY JUŻ BARDZO LUBIANEJ POSTACI

Pisaliśmy także: LARA GESSLER ODWAŻNIE MÓWI O SWOICH KOMPLEKSACH. GWIAZDA POKAZAŁA UKRYWANE ZNAMIĘ