Prowadząca „Top model” nie unika wyznań na temat swojego życia prywatnego. Kilka lat temu Joanna Krupa opowiadała o mrożeniu swoich jajeczek i planach macierzyńskich. Kiedy w końcu modelka zdecydowała się na zajście w ciążę, dzieliła się z fanami wieloma detalami na temat swojego stanu.

Zaraz po porodzie Joanna Krupa wrzuciła do sieci liczne zdjęcia swojej nowo narodzonej córki. Mogliśmy na nich oglądać również samą Dżoanę w kilka chwil po urodzeniu Ashy-Leigh. Dotychczas mamę i córkę widzieliśmy tylko na zdjęciach ze szpitala.

Dumna mama chwaliła się fotografiami noworodka kilkukrotnie, pokazując małą w towarzystwie męża czy rodziny. Większość fanów przesyłało gratulacje i chwaliło mamę oraz dziecko. Pojawiły się również pewne uwagi, że Krupa pokazuje na Instagramie zbyt wiele i nie dba o prywatność swojego dziecka.

W dni po porodzie modelka ograniczyła swoją aktywność i nie wrzucała już najnowszych zdjęć córeczki. Po raz pierwszy od pewnego czasu mogliśmy zobaczyć córkę Dżoany wczoraj. Joanna Krupa zdecydowała się na wrzucenie na Instagram informacji dla fanów „Top model”, w której podała, że nie poprowadzi finału show.

- Kochani już niedługo finał @topmodelpolskatvn na @tvn.pl !!! ogromnie mi przykro ze nie pojawię się na finale, ale póki co muszę sie opiekować córeczka, która jeszcze jest za malutka by mi towarzyszyć w tym dniu. Dlatego tez postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram cała czwórkę finałową! – napisała w poście.

Wczoraj modelka wrzuciła na Instagram pierwsze wspólne zdjęcie z córeczką po wyjściu ze szpitala. Na najnowszej fotografii widać, jak w kilka dni zmieniła się Asha-Leigh. I jak zauważyli niektórzy fani, córeczka modelki jest bardzo podobna do swojego taty, Douglasa.

Portal "Życie" pisał również o... JOANNA KRUPA WYKONUJE PIERWSZY MANICURE ASHA LEIGH. "JAKI CHCESZ KOLOR? RÓŻOWY?"

Przypomnij sobie o: ILE KOSZTOWAŁ PORÓD JOANNY KRUPY? TO CAŁKIEM SPORA SUMA!

Jak informował portal Życie: PRZEŁOMOWY SYSTEM PŁAC. PRACOWNICY MAJĄ DOSTĘP DO WYNAGRODZENIA JESZCZE PRZED "PIERWSZYM"