Nie od dziś wiadomo, że gwiazda "Top Model" wraz z mężem Douglasem Nunesem marzyła o potomku. Kilka dni temu, marzenie to udało się ziścić.

Na świat przyszła ich córeczka Asha Leigh. Od tego czasu, na profilu społecznościowym gwiazdy systematycznie pojawiają się zdjęcia maluszka.

View this post on Instagram

True love . Daddy’s little girl @nunes451

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Joasia umie zadbać nawet o najmniejszy szczegół. Jej baby shower, pobyt w szpitalu, a także sam wygląd mamy w dniu porodu, były dopięte na ostatni guzik.

Przy porodzie,gwiazda postawiła na klinikę  Cedars-Sinai w Los Angeles, w której jednodniowy pobyt kosztuje nawet do 5 tys. dolarów.

Ten szpital zapewnia przyszłym mamom doskonałe warunki. Każda pacjentka ma do dyspozycji apartament z łazienką, wyposażoną m.in. w wanną z hydromasażem. Na miejscu pracują także fryzjerzy i makijażyści. Wszystko po to, aby zapewnić, jak największy komfort rodzącym.

Joaśka Krupa dba także o wygląd swojej córeczki. Ostatnio gwiazda zaprezentowała na Instagramie, jak dba o paznokcie córki.

Podczas piłowania paznokci dziewczynki, Asia miała świetny humor.

Jaki chcesz kolor? Różowy? – zażartowała młoda mama.

Mimo, że Joannie Krupie przy dziecko pomaga opiekunka, młoda mama chętnie znajduje czas na pobycie z małą. Zdjęcia uroczej Asha-Leigh możemy oglądać na profilu modelki.

Pisaliśmy także o: ZNANY DZIENNIKARZ DO KRUPY. „ERA BEZ PRYWATNOŚCI. SZKODA MI TYCH DZIECI!”

Przypominamy o: ILE KOSZTOWAŁ PORÓD JOANNY KRUPY? TO CAŁKIEM SPORA SUMA!