Brytyjska rodzina królewska budzi zainteresowanie ludzi z całego świata. Każdy z jej członków ma swoich wiernych fanów, którzy śledzą medialne doniesienia na jego temat. Nawet najmłodsi Windsorowie są przedmiotem wielkiego zainteresowania.

Oczy wielu osób skierowane są na księżniczkę Charlotte. Jak informuje Plejada, 4-latka znana jest już ze swojej charakternej natury. Dziewczynka zaczęła we wrześniu uczęszczać do elitarnej placówki szkolnej Thomas'a Battersea.

Księżniczka od razu wywołała niemałe zamieszanie, ponieważ od pierwszych dni w szkole opowiadała innym uczniom, że jej mama jest w ciąży. Charlotte z absolutnym przekonaniem deklarowała, że za kilka miesięcy będzie miała siostrzyczkę.

4-latka dała się już we znaki nauczycielom i innym uczniom. Mówi się, że jest bardzo pewna siebie i uwielbia zwracać na siebie uwagę. Mogliśmy to już nie raz zauważyć na zdjęciach. Mała Charlotte potrafi pokazać język fotografującym ją paparazzi.

Córka Kate i Williama jest zupełnie inna niż jej starszy brat George. Chłopczyk określany jest jako bardzo spokojny, opiekuńczy i stonowany. Jego siostra opisywana jest jako jego przeciwieństwo. Dziewczynka ma na razie tylko 4 lata. Czekamy, co pokaże w przyszłości.

Przypomnij sobie o: KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE TAŃCZY W OKNIE! MAMY NAGRANIE

Jak informował portal "Życie": KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM PODPISALI PRZED ŚLUBEM TAJEMNICZE POROZUMIENIE! O CO CHODZIŁO KSIĄŻĘCEJ PARZE?

Portal "Życie" pisał również o: TEN PRACODAWCA WPROWADZIŁ 4-DNIOWY TYDZIEŃ PRACY I NIE ZMNIEJSZYŁ PENSJI! JAKI BYŁ EFEKT?