Nieokiełznana córka księżnej Kate i księcia Williama po raz kolejny skradła serca fanów. W sieci pojawiło się nagranie, na którym dziewczynka tańczy w oknie Pałacu Buckingham.

Księżniczka Charlotte, to córka księżnej Kate i księcia Williama, którą pokochali fani rodziny królewskiej. Mała dziewczynka już pokazała, że ma niezły charakterek. Nie krępuje się nawet wytknąć języka w miejscu publicznym, czy zrobić grymasu w stronę fotoreporterów. Wielu regularnie śledzi doniesienia na jej temat. Tych jednak nie brakuje.

Na oficjalnych wystąpieniach Charlotte stara się zachowywać powagę. To ciężkie zadanie dla 4-latki, więc za kulisami wielkich wydarzeń zachowuje się tak, jak każda mała dziewczynka.

W sieci pojawiło się nagranie z dnia uroczystych obchodów urodzin Elżbiety II, które, mimo że nie jest najnowsze, dopiero teraz zaczęło robić prawdziwą furorę. Księżniczka Charlotte wraz ze swoją rodziną pojawiła się wówczas na pałacowym balkonie. Potem już przez okno oglądała paradę konną na cześć babci.

To wtedy nagrano jak beztrosko tańczy. Czterolatka, która była wówczas pod opieką niani, kołysała się w rytm muzyki, wymachując rękami i zupełnie nie przejmując się podpatrującymi ją kamerami. Żywy występ księżniczki, to naprawdę coś.

Nagranie rozbawiło i rozczuliło internautów. Porównywali ją do księcia Harry’ego sprzed lat, który również był raczej niepokornym dzieckiem. Poniżej wideo. Zobaczcie, jaka z niej tancerka.

Zobacz także: ROKSANA WĘGIEL MA ZALEGŁOŚCI W SZKOLE? SPRAWDŹ, JAK WOKALISTKA RADZI SOBIE Z NAPIĘTYM GRAFIKIEM!

To również może Cię zaciekawić: NIEBYWAŁE SCENY NA BOISKU! PIŁKARZE Z MURAWY TRAFILI NA POLICJĘ!

Źródło: „jastrzabpost.pl”