Kilka dni temu Pałac Kensington poinformował, że księżna Kate nie weźmie udziału w Tusk Conversation Awards. Jako oficjalny powód jej nieobecności podano konieczność zajęcia się przez nią dziećmi w czasie uroczystości. Teoretycznie ta wypowiedź rzecznika prasowego brytyjskiej rodziny królewskiej nie powinna budzić wielu emocji.

Jednak dla prawdziwych wielbicieli rodu Windsorów była to przełomowa informacji. Wielu fanów księżnej Kate uznało, że jest to potwierdzenie faktu, iż żona księcia Williama spodziewa się kolejnego dziecka.

Księżna Kate nigdy nie rezygnuje z towarzyszenia swojemu mężowi w trakcie oficjalnych wyjść. Jedynym przypadkiem, gdy odmawiała pełnienia obowiązków, były okresy, kiedy była w ciąży. Wtedy Kate bardzo często cierpiała na silne poranne mdłości, które pomimo swojej nazwy potrafiły utrzymywać się przez cały dzień.

Teraz Pałac Kensington opublikował kolejną informację na temat księżnej, która wprawiła w ekscytację sporą część jej fanów. Powiadomiono bowiem, że Kate nie weźmie udziału w oficjalnej podróży po Kuwejcie i Omanie. W czterodniową podróż, która będzie miała miejsce na początku grudnia, książę William będzie musiał udać się sam.

Dla wielu osób ostatnie wydarzenia związane z księżną Kate są ostatecznym dowodem na to, że w rodzinie królewskiej pojawi się kolejne dziecko. Jednak część internautów zaczęła się niepokoić o to czy z księżną lub jej dziećmi wszystko w porządku.

Brytyjscy dziennikarze apelowali do rzecznika Windsorów o podanie bardziej szczegółowych informacji na temat przyczyn rezygnacji przez Kate z pełnienia oficjalnych obowiązków. Przedstawiciel Pałacu Kensington odmówił jednak udzielenia jakiegokolwiek komentarza.

Przypomnij sobie o...DO CZEGO DOSZŁO W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ? ASYSTENTKA KSIĘŻNEJ KATE ZŁOŻYŁA WYPOWIEDZENIE

Jak informował portal Życie: KSIĘŻNA KATE ORAZ MEGHAN MARKLE STAŁY OSOBNO PODCZAS OBCHODÓW DNIA PAMIĘCI! WYJAŚNIAMY INTERNETOWE SPEKULACJE

Portal Życie pisał również o… TINA TURNER SKOŃCZYŁA 80 LAT. GWIAZDA W MUZYCE OSIĄGNĘŁA WSZYSTKO, ALE JEJ ŻYCIE PRYWATNE BYŁO PASMEM NIESZCZĘŚĆ