Małgorzata Ostrowska – Królikowska nie spodziewała się takiego zakończenia spektaklu, w którym występowała. Kiedy aktorka wyszła na scenę, aby ukłonić się publiczności po występie, usłyszała „Sto lat” a tuż obok niej pojawiły się jej dzieci. Wszystko z okazji urodzin gwiazdy, które spędzała tego dnia w pracy.

Żona Pawła Królikowskiego w dniu swoich 55. urodzin grała w spektaklu „Alibi od zaraz” wystawianym przez teatr Capitol. Aktorka miała już ukłonić się po zakończonym występie i udać się do garderoby, kiedy zaskoczyła ją wspaniała niespodzianka.

Jak zrelacjonował Fakt, cała widownia wstała i zaczęła śpiewać „Sto lat”. W tym momencie na scenę weszły dzieci aktorki z bukietami kwiatów. Okazało się, że jest to specjalna niespodzianka dla Królikowskiej, którą wymyślił jej syn, Antoni.

W teatrze pojawiły się nie tylko dzieci aktorki, ale też jej mąż, przyjaciele i rodzina. Gwiazda nie kryła wzruszenia z powodu niespodzianki, jaką przygotowano dla niej z okazji urodzin.

– Byłam zaskoczona. Nie miałam zielonego pojęcia, że rodzina zrobi mi taki prezent. Dopiero później Ksawery mi powiedział, że to Antek wpadł na taki pomysł. Synowie dzwonili do siebie wcześniej i namawiali się, co zorganizować – relacjonowała „Faktowi” wzruszona aktorka.

Jubilatka wraz z rodziną

Małgorzata Ostrowska – Królikowska wraz z mężem

Małgorzata Ostrowska – Królikowska i jej dzieci

Aktorka obchodziła 55. urodziny

Małgorzata Ostrowska – Królikowska nie spodziewała się tego, co ją czekało po występie

Małgorzata Ostrowska – Królikowska przeżyła niedawno ciężkie chwile z powodu choroby męża: PAWEŁ KRÓLIKOWSKI: „ŻYCIE URATOWAŁA MI ŻONA”. DOPIERO TERAZ OPOWIEDZIAŁ O WALCE Z CIĘŻKĄ CHOROBĄ

Urządzasz przyjęcie z okazji Halloween? Może przydadzą Ci się pomysły na przekąski: PROSTE PRZEKĄSKI NA IMPREZĘ HALLOWEENOWĄ, CZYLI JAK ZACHWYCIĆ GOŚCI!

Joanna Tec