Paweł Królikowski dalej przebywa w szpitalu. Jak powiedziała jego żona aktora - Małgorzata Ostrowska-Królikowska, nie wiadomo, kiedy mężczyzna wróci do pracy.

Kto zastąpi aktora w programie "Twwoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Paweł Królikowski był jednym z jurorów programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W związku ze stanem zdrowia mężczyzny, produkcja polsatowskiego show postanowiła poszukać kogoś na jego miejsce. Czy już wiadomo, kto zasiądzie na miejscu Królikowskiego?

Jak podaje „Fakt”, tym, który zastąpi aktora, będzie prawdopodobnie zwycięzca poprzedniej edycji programu.

Mowa tu o Adamie Strycharczuku, który zyskał sobie przychylność jury i widzów Polsatu, po tym jak wcielił się w rolę Violetty Villas.

Lista nazwisk jest naprawdę długa

To nie jedyne nazwisko, które przewija się w prasie. Zgodnie z teorią „Super Expressu”, nie tylko Adam Strycharczuk zasiądzie na miejscu Pawła Królikowskiego. W rolę jury będą mieli okazję wcielić się prawie wszyscy zwycięscy poprzednich edycji.

Za kulisami mówi się, że w programie nie zastąpią Królikowskiego jedną osobą. W jury zasiadać ma co odcinek ktoś inny, najprawdopodobniej będą to zwycięzcy poprzedniej edycji – zdradza informator tabloidu.

Kto tak naprawdę zastąpi Pawła Królikowskiego, dowiemy się w następnej edycji. Na szczęście nie będziemy musieli długo czekać. Nowy sezon „Twojej Twarzy”, pojawi się na antenie telewizji Polsat już tej wiosny.

Bliscy koledzy aktora udzielają mu wsparcia

Choroba Pawła Królikowskiego zaniepokoiła wszystkich. Bliscy znajomi aktora starają się go wspierać. Jak się okazuje, niektórzy bardzo dobrze go rozumieją. Jak się okazuje, podobną historię przeżył jego kolega z planu serialu „Ranczo” - Bogdan Kalus, on także spędził kiedyś święta będąc w szpitalu.

Wszyscy bardzo się przejęliśmy. Trzymam za Pawła mocno kciuki i wierzę, że szybko wróci do zdrowia i do domu. Rozumiem, co przeżywają jego najbliżsi. Sam kilkanaście lat temu w takim samym czasie miałem zawał.

Wiem co to znaczy spędzić święta i Nowy Rok w szpitalu. Paweł to fantastyczny i ciepły facet bez zadęcia. Musi wyzdrowieć – zdradził w Fakcie.

Na temat choroby Królikowskiego wypowiedziała się także Katarzyna Skrzynecka. Koleżanka i jurorka, która razem z aktorem zasiada w jury programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Katarzyna Skrzynecka powiedziała w rozmowie z „Super Expressem”, że z nadzieją czeka na powrót kolegi.

- Wszyscy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także podczas rehabilitacji.

Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia - powiedziała z nadzieją Skrzynecka w wywiadzie dla "Super-Expressu".

My także życzymy Pawłowi Królikowskiemu szybkiego powrotu do zdrowia.