Agnieszka Chylińska wydała kolejną książkę skierowaną zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Tytuł "Giler, trampolina i reszta świata" to następna pozycja z serii opowieści o rodzinie. Tym razem artystka opisała w niej bardzo trudne emocje, które doprowadzają ją do łez.

Agnieszka Chylińska popłakła się podczas wywiadu z Marcinem Prokopem

W ramach promocji książki Agnieszka Chylińska zdecydowała się na wywiad z Marcinem Prokopem. Ostatecznie jednak w pewnym momencie rozmowa ją przerosła. Piosenkarka opisała to na swoim Instagramie w ten sposób:

"To miał być wywiad o mojej najnowszej książce pt. "Giler, trampolina i reszta świata". Poprosiłam o pomoc i wsparcie Marcina Prokopa. Rozmawialiśmy ze sobą nie raz, nie tylko przed kamerami. To miał być kolejny nasz wywiad… ale nie wyszło… Temat mnie przerósł" – pisze Agnieszka.

Chylińska zdradziła, że nie potrafiła mówić o swoich doświadczeniach jako mamy wyjątkowego dziecka.

"Myślałam, że dam radę, że przecież po to napisałam tę książkę, bo powiedzieć Wam więcej… Również o sobie i o moim byciu mamą wyjątkowo "WYJĄTKOWEGO" dziecka… Długo trzymane w sobie słowa i emocje "nie na sprzedaż" wyleciały ze mnie. Rozpłakałam się… Nie umiałam "PROFESJONALNIE" " – wyjaśniła artystka, prywatnie mama trójki dzieci.

Wokalistka zadecydowała, że wywiad z Marcinem Prokopem ukaże się w okrojonej formie bez momentu załamania.

"Podarowuję Wam tę rozmowę w formie, która mnie aż tak bardzo nie obnaża… To taki mój skromny prezent dla tych wszystkich, którzy na co dzień opiekują się ludźmi chorymi, starszymi. Bo każdy z nas ma swoją godność i swój mały krzyż… Wasza Aga" – pisze Chylińska.

Pisanie najnowszej książki było dla Agnieszki Chylińskiej formą terapii

Opowiadając o swojej najnowszej książce, Agnieszka Chylińska powiedziała, że była to dla niej forma terapii:

"Temat książki jest o tyle dla mnie trudny, że nie o wszystkim chce mówić tutaj, ale pisanie jej to była dla mnie ogromna ulga i bardzo potrzebowałam tego. Bo z czasem, z każdą książką chciałam przygotować tego czytelnika, który już zapoznał się z rodziną, na to że ja chcę powiedzieć trochę więcej. Że to nie jest tylko i wyłącznie opowieść o rodzinie, tylko chcę przekazać też taką myśl, że słuchajcie, ja znam życie. Jeżeli wam się wydaje, że to, że jestem jakąś panią z telewizji, to, że nagrywam płyty, jestem popularna, wiesz, mam ileś wejść na Facebooku czy na Instagramie, nie odkleja mnie od trosk" – podkreśliła Chylińska.

Artystka dodała także, że w pisaniu książek najbardziej podobają jej się momenty spotkań z czytelnikami, którzy mają podobne doświadczenia. Na spotkaniach autorskich patrzą na nią często ze zrozumieniem, gdyż znajdują się w dokładnie takiej samej sytuacji.

Agnieszka Chylińska bardzo rzadko wypowiada się o swojej rodzinie. Rozmawiając z Marcinem Prokopem powiedziała, że emocje i problemy, z jakimi się zmaga trafiają do jej piosenek i książek.

Rodzina Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska jest mężatką. Poślubiła Marka, który jest osobą prywatną. Artystka nigdy nie pokazuje się z nim publicznie ani z żadnym z trójki dzieci. Aktualnie para wychowuje trójkę dzieci - 13-letniego Ryszarda, 9-letnią Esterę oraz 6-letnią Krystynę.

Może zainteresuje Cię to: AGNIESZKA CHYLIŃSKA OPOWIADA O TRAUMATYCZNYCH PRZEŻYCIACH. BYWAŁY MOMENTY WIELKIEGO ZWĄTPIENIA

Polecamy także: OGROMNE PIENIĄDZE, SŁAWA I SYMPATIA WIDZÓW. CZY ZWYCIĘZCY "MAM TALENT" ZASŁUŻYLI NA WYGRANĄ

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: FILIP CHAJZER BEZBŁĘDNIE PODSUMOWAŁ ZDJĘCIE SWOJEGO OJCA. "JESTEŚ NIE DO KOŃCA NORMALNY"