Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Artystka ma na swoim koncie wspaniały dorobek muzyczny, który składa się zarówno na działalność z zespołem O.N.A., jak i solowe występy.

Piosenki Chylińskiej znane są w całym kraju. Ponadto są jednymi z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Ostatnio ich popularność zechciała wykorzystać jedna ze znanych sieci sklepów.

Media Expert w swoim nowym reklamowym spocie wykorzystało utwór O.N.A. - "Znalazłam". Charakterystyczne "Teraz, teraz, teraz" ma być swoistego rodzaju wabikiem na klientów, którzy utwór automatycznie łączą z lubianą wokalistką.

Co na to sama artystka?

Pojawienie się utworu "Znalazłam" w reklamie wywołało lawinę komentarzy. Chylińska była zarzucana pytaniami o to, dlaczego zgodziła się na wykorzystwanie jej znanej piosenki w irytującym spocie.

W komentarzach fani podkreślali, że spot Media Expert owszem wpada w ucho, jednak po krótkiej chwili staję się drażniający. Na takie opinie fanów postanowiła zareagować sama gwiazda.

Agnieszka Chylińska podkreśliła, że piosenka nie jest jej. Poinformowała, że autorami tego utworu są Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk, czyli główni założyciele zespołu O.N.A. Wokalistka dodała, iż to właśnie ci panowie mają prawa autorskie do tego utworu.

Na swoim koncie na Instagramie napisała:

"Wszelkie reklamy, w których zawarty jest utwór „Znalazłam” (teraz, teraz, teraz) – obecnie z gryzoniami – nie są nasze, nie mamy z nimi nic wspólnego. Autorami piosenki są Waldek Tkaczyk i Grzegorz Skawiński, mają oni pełne prawo wykorzystywać ją zgodnie z własnymi pomysłami wizerunkowymi."

Do swojego oświadczenia dołączyła również świąteczne życzenia.

View this post on Instagram

😘🎄🌟

A post shared by Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska) on

Reklama przywołuje skojarzenia nie z O.N.A., a z samą Chylińską

I choć, Agnieszka Chylińska sprawę szybko wyjaśniła. Fani nie mają watpliwości, że to głównie jej wizerunek artystyczny został wykorzystany w tym spocie. W związku z tym, artystka postanowiła jeszcze raz odnieść się do sugestii fanów.

W ten sposób wokalistka chce się całkowicie odciąć od spotu serwowanego przez Media Expert:

"Oficjalny komunikat Agnieszki Chylińskiej w sprawie najnowszej - nie naszej reklamy 😘"

Warto sobie przypomnieć...GENIALNA PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC DLA FANÓW DISCO POLO. CZY STANIE SIĘ HITEM POLSKICH WESEL

Portal "Życie" pisał: TAK WYGLĄDA DZIŚ NAJSTARSZY SYN MICHAELA JACKSONA. CZY JEST PODOBNY DO TATY [ZDJĘCIA]

Informował również...PRZEDSZKOLE JAKIE CI SIĘ NIE ŚNIŁO. MOŻESZ ZAPROWADZIĆ DO NIEGO SWOJEGO PUPILA [GALERIA PEŁNA SŁODKOŚCI]