Nie wszyscy pamiętają, że Michael Jackson miał troje dzieci. Najstarszym z nich jest Prince Michael Jackson I, który urodził się 13 lutego 1997 roku, ma więc już 22 lata. Jego młodsze rodzeństwo to Paris Jackson, urodzona 3 kwietnia 1998 roku, oraz Prince Michael Jackson II, który urodził się 21 lutego 2002 roku.

22-letni obecnie pierworodny syn króla popu, Prince, nieczęsto pokazuje swoje życie prywatne. Raczej stroni od bywania na dużych imprezach i innych wydarzeniach, a rozmowy z dziennikarzami zdecydowanie nie są tym, co lubi.

Jak teraz wygląda Prince Jackson?

Prince Jackson nie tylko wyrósł na bardzo przystojnego mężczyznę, ale także zajmuje się niezwykle ciekawymi rzeczami.

Mamą Prince’a jest Debbie Rowe. Prince był zwany inaczej Blanket. Obecnie wygląda świetnie, jednak nie jest podobny do swojego taty.

Jackson bardzo dbał o swoje dzieci, ale nie chciał pokazywać ich publicznie, by uniknąć nieprzyjemności. Właśnie dlatego spędziły większość dzieciństwa w jego posiadłości zwanej Neverland i nie chodziły do szkoły. Zawsze, gdy bywali gdzieś publicznie, dzieci miały zasłonięte twarze.

Obecnie widać, że Prince’owi bardzo posłużyły zachowania jego słynnego ojca – nie uważa się za celebrytę. Jego znajomi twierdzą, że zachowuje się jak zwyczajny młody człowiek.

Prince chce kontynuować działania, które rozpoczął jego ojciec – zajmuje się działalnością charytatywną.

Ma także partnerkę, z którą często pozuje do zdjęć. Na Instagramie dzieli się również fotografiami z motocyklowych wypraw.

Prince ani wyglądem, ani charakterem zdaje się nie przypominać słynnego taty. Trzeba jednak przyznać, że wielkie serce z pewnością ma po Michaelu.

Przypomnij sobie o… PÓŁTORA MIESIĄCA PO ROZSTANIU Z CZARKIEM MAFFASHION ZARĘCZYŁA SIĘ Z SEBASTIANEM FABIJAŃSKIM. CZY PLANUJĄ ŚLUB W 2020 ROKU

Jak informował portal Życie: MATEUSZ SZYMKOWIAK UJAWNIŁ, NA CO PRZEZNACZYŁ GAŻĘ ZA PROWADZENIE EUROWIZJI JUNIOR. MAŁO KTO BY SIĘ NA TO ZDECYDOWAŁ

Portal Życie pisał również o… ZMIANA DLA WSZYSTKICH KLIENTÓW BANKÓW W POLSCE. TRZEBA BĘDZIE ZDECYDOWAĆ SIĘ NA JEDNĄ Z OPCJI