Psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka, a o przyjaciół się dba. Stąd pomysł na powstanie przedszkola dla psów, w którym zapracowani właściciele, mogą pozostawić swoje futrzane pociechy pod opieką wykwalifikowanej kadry opiekunów.

Nie chcesz zostawić psa samego w domu? Zaprowadź go do przedszkola

W Korei Południowej powstała pierwsza taka na świecie placówka, która jest przedszkolem dla psów. Puppy's Spring jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą pozostawić psiaka samego w domu. Szczególnie pomocne okazuje się to wtedy, kiedy staliśmy się właścicielami szczeniaczka, który potrzebuje więcej uwagi oraz zaangażowania, wówczas, kiedy my musimy zmierzyć się z codziennymi obowiązkami.

Puppy's Spring w swojej ofercie ma także hotelik. Wyspecjalizowana kadra opiekunów, nie tylko zajmuje się psiakami, ale także szkoli psy, które mają więcej niż 12 tygodni. Zwierzaki, podobnie jak w prawdziwym przedszkolu, mają czas na zabawę, naukę, spacery, a nawet… leżakowanie!

Psie przedszkole to koszt od 210 do 670 dolarów miesięcznie

W jednej grupie zwierząt może przebywać naraz aż 25 osobników. Koszt takiego przedszkola, uzależniony jest id ilości szkoleń z jakich korzysta nasz pupil. Średnio wynosi ono od 210 do 670 dolarów miesięcznie.

Jak zdradza dyrektor placówki, ośrodek powstał, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom, często zapracowanych, właścicieli czworonogów.

- Niektóre zawody wymagają wielogodzinnej pracy poza domem. Chcemy wyjść naprzód takim pracownikom, aby nie musieli rezygnować z posiadania zwierzęcia.

Wspaniały pomysł, a wy co myślicie?

Warto sobie przypomnieć... FREDDIE, NAJWIĘKSZY PIES ŚWIATA. WOW, ROBI WRAŻENIE

Portal "Życie" pisał: NIESPODZIEWANI GOŚCIE W KOŚCIELE W TRAKCIE MSZY! BEZPAŃSKIE PSY WESZŁY DO BUDYNKU I WZBUDZIŁY WIELE EMOCJI WŚRÓD ZGROMADZONYCH