Każdy posiadacz czworonoga stara się o to, by zapewnić mu godne życie. Kupujemy naszym psom dobre jedzenie, dbamy o ich zdrowie, podając im suplementy i odwiedzając weterynarza, a niekiedy kupujemy bardzo drogie posłania. Właścicielka największego psa na świecie wie, ile kosztuje utrzymanie tak wielkiego „skarbu”.

Właścicielka doga niemieckiego imieniem Freddy, Claire Stoneman prowadzi Instagrama, na którym relacjonuje życie swoich pupili. Freddy nie jest jedynakiem, ma siostrę, która jest równie imponujących rozmiarów, co sam Freddie, który ma aż 1,035 metra wysokości!

Jak sama zdradza, nie wiedziała, że Freddie osiągnie aż takie rozmiary:

Jak był szczeniakiem, otrzymałam go wcześniej niż powinnam, bo jego matka nie chciała go karmić. Nie miałam pojęcia, że będzie taki wielki - zdradza kobieta.

Jak podaje Pikio, właścicielka psa podczas jednego z wywiadów, zdradziła, ile kosztuje utrzymanie psów. Jak się okazuje, mieszkanka Essex wydaje na psie jedzenie aż tysięcy funtów rocznie.

Kobieta karmi swoje psy wołowiną, której każdy z nich zjada około kilograma dziennie, a także zapiekanymi stekami i wątróbką, które psy dodatkowo otrzymują ponad pól kilograma!

Właścicielka tych cudownych olbrzymów, wygląda przy swoich pociechach jak dziecko! Mimo swoich gabarytów, psiaki zachowują się jakby były kruszynkami. Z chęcią chciałyby posiedzieć u swojej pani na kolanach, ale z trudem mieszczą się nawet na kanapie! Zobaczcie sami!

Przypomnij sobie o… NIESPODZIEWANI GOŚCIE W KOŚCIELE W TRAKCIE MSZY! BEZPAŃSKIE PSY WESZŁY DO BUDYNKU I WZBUDZIŁY WIELE EMOCJI WŚRÓD ZGROMADZONYCH

Jak informował portal Życie: MAŁY KUCYK GONI MĘŻCZYZNĘ. TEN FILMIK JEST NAJSŁODSZĄ RZECZĄ, JAKĄ DZIŚ ZOBACZYSZ! [WIDEO]