Choć Pitbulle uważane są za jedne z najgroźniejszych psów na świecie, niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że w Ameryce przez prawie 100 lat, nazywano je „Niania”. Wszystko przez ich nadzwyczaj opiekuńcze podejście do dzieci!

Dowodem na to stać się może nagranie, w którym to maleńki chłopiec zaczepia śpiącego psa, wybudzone zwierzę wykazuje się prawdziwą cierpliwością.

W sieci pojawił się filmik, na którym widać, jak maleńki chłopiec budzi ogromnego śpiącego na kanapie psa. Dziecko podeszło do kanapy, na której spał pies i zaczęło obsypywać zwierzę pocałunkami. Kiedy pies poczuł na swoim pysku człowieczy dotyk, szybko się obudził.  

Zaspany pies nie zestresował się  i nie zareagował agresywnie. Odwzajemnił uczucia dziecka i zaczął lizać chłopca po twarzy.

Filmik jest krótki, bo trwa zaledwie kilka sekund, ale jest idealnym przykładem na to, że zachowanie psa zależne jest od zachowania właścicieli. Kiedy zwierzę jest odpowiednio wychowane i zsocjalizowane nie wykazuje agresywnych zachowań.

Przypomnij sobie o…  NIESPODZIEWANI GOŚCIE W KOŚCIELE W TRAKCIE MSZY! BEZPAŃSKIE PSY WESZŁY DO BUDYNKU I WZBUDZIŁY WIELE EMOCJI WŚRÓD ZGROMADZONYCH

Jak informował portal Życie: MAŁY KUCYK GONI MĘŻCZYZNĘ. TEN FILMIK JEST NAJSŁODSZĄ RZECZĄ, JAKĄ DZIŚ ZOBACZYSZ! [WIDEO]