Filmik, na którym słodki psiak przynosi dziecku swoje zabawki jest hitem Internetu.

Na nagraniu, jakie możemy obejrzeć w serwisie YouTube widać, jak ojciec bawi się ze swoim dzieckiem zabawką, która szczególnie zwraca uwagę psa.

Grzechocząca zabawka, dzięki dźwiękom jakie wydaje, stała się zainteresowaniem dla beagla imieniem Charlie. Kiedy ojciec macha zabawką przed twarzą dziecka, pies zabiera ją i ucieka. Po chwili dziecko zaczyna płakać. Co robi ojciec? Karci psa, który później, zmuszony jest odkupić swoje winy.

Piesek w ramach rekompensaty przynosi bobasowi swoje zabawki. Wyraźnie widać, jak Charlie wkłada do bujaczka piłeczki do tenisa, pada od konsoli oraz inne zabawki, które w jakiś sposób są mu bliskie.

Po każdym przyniesieniu zabawki, Charlie patrzy na właściciela wzrokiem, który prosi o pogłaskanie czy otrzymanie smakołyka za dobrze wykonane zadanie. Może to sygnalizować fakt, że pies nie robi tego z własnej woli, a jedynie na potrzeby filmiku.

Być może jest to sposób na oswojenie psa z dzieckiem. W takich sytuacjach należy podchodzić do przyzwyczajenia do siebie psa i dziecka w odpowiedni sposób. Nie należy zbyt nachalnie „namawiać” psa do kontaktów z nowym członkiem rodziny. Dziecko należy także uczulać na to, czego nie powinno robić w kontaktach ze zwierzęciem.

Przypomnij sobie o… NIESPODZIEWANI GOŚCIE W KOŚCIELE W TRAKCIE MSZY! BEZPAŃSKIE PSY WESZŁY DO BUDYNKU I WZBUDZIŁY WIELE EMOCJI WŚRÓD ZGROMADZONYCH

Jak informował portal Życie: MAŁY KUCYK GONI MĘŻCZYZNĘ. TEN FILMIK JEST NAJSŁODSZĄ RZECZĄ, JAKĄ DZIŚ ZOBACZYSZ! [WIDEO]

Portal Życie pisał również o… TINA TURNER SKOŃCZYŁA 80 LAT. GWIAZDA W MUZYCE OSIĄGNĘŁA WSZYSTKO, ALE JEJ ŻYCIE PRYWATNE BYŁO PASMEM NIESZCZĘŚĆ