Ogromna gratka dla fanów disco polo! Niedawno popularna grupa Freestyle udostępniła swoją nową piosenkę. Utwór został przygotowany specjalnie z myślą o parach, które niedługo biorą ślub!

Romantyczna piosenka powstała z inicjatywy fanów. To właśnie oni podpowiedzieli grupie muzycznej Freestyle, że powinna przygotować kawałek specjalnie z myślą o pierwszym tańcu:

Piosenka powstała z inicjatywy przyjaciół (Magda i Mariusz W.) i fanów grupy muzycznej Freestyle. W teledysku wystąpili Klaudia i Radek (którzy mieli piękne wesele) 🙂 Bardzo serdecznie chcemy podziękować za pomoc w realizacji teledysku wszystkim którzy przyczynili się do powstania Video-klipu.

Warto wspomnieć, że Grupa Freestyle powstała w 2014 roku w Siedlcach. Jej założycielem jest popularny muzyk i producent muzyczny, Grzegorz Tchórzewski. Zespół lubi zaskakiwać i wprowadzać powiew świeżości do polskiego disco polo. Przejawem tego jest m.in. stworzenie propozycji idealnej na pierwszy taniec.

W teledysku wystąpili Klaudia i Radek, a za jego realizację odpowiada Start - Media/Andrzej Leszczyński. Za muzykę i słowa piosenki odpowiada Krzysztof Tatarczuk, natomiast za aranżacją stoi Bartosz J. Muciuś.

Z okazji premiery romantycznej piosenki na pierwszy taniec, zespół Freestyle przygotował dla swoich fanów wyjątkowy konkurs. Aż 40 płyt zostanie rozlosowanych wśród tych osób, które polubią post konkursowy i dodadzą komentarz, w którym napiszą, co myślą o nowym kawałku grupy Freestyle.

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie, muszą również dodać komentarz i łapkę w górę pod teledyskiem w serwisie YouTube oraz udostępnić post na swojej tablicy na Facebooku, oznaczając przy tym 5 osób, którym teledysk może się spodobać. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone już 5 stycznia nadchodzącego roku.

[embed]https://www.facebook.com/zespolfreestylepl/posts/1744863992314618?__xts__

Na portalu "Życie" dowiesz się... TO JEST NOWY KRÓL DISCO-POLO W KRAJU. ZAROBIŁ 100 MILIONÓW W CZTERY MIESIĄCE. ZNACIE JEGO NAJWIĘKSZY HIT

Warto sobie przypomnieć... KRÓL DISCO POLO WYWOŁAŁ ZAMIESZANIE W SIECI! FILM Z JEGO UDZIAŁEM TO HIT INTERNETU

Portal "Życie" informował także o... POLICJA ZATRZYMAŁA EDYTĘ GÓRNIAK. CO SIĘ DZIEJE W ŻYCIU POLSKIEJ DIWY [WIDEO]