Marcin Miller to najbardziej rozpoznawalny wokalista wśród polskich muzyków disco polo. Lider zespołu Boys bardzo lubi podtrzymywać wokół siebie atmosferę skandalu i zaskakiwać swoich fanów!

Tym razem Marcin Miller zupełnie nieoczekiwanie zaprezentował światu swoją kolejną muzyczną propozycję. Do wydarzenia doszło na łamach serwisu Disco-Polo, który opisuje nowinki ze świata muzyki tanecznej.

Niespodziewana premiera dotyczy piosenki „Gdy oczy”. To kolejna wersja popularnego przeboju, który podbił rynek muzyki disco polo.

Za remix odpowiada popularny producent muzyczny – Loki. Mężczyzna znany jest zwłaszcza ze swoich chwytliwych remixów piosenek w klimacie lat 90. Dzięki niemu utwór „Gdy oczy” otrzymał w tej chwili nowe brzmienie.

Lider zespołu Boys nie ukrywa swojego zadowolenia. Mężczyzna zdecydowanie nie lubi nudy. Bardzo aktywnie udziela się w Internecie, promując remixy własnych utworów oraz kolejne produkcje zespołu.

Być może to właśnie w ten sposób Marcin Miller dba o swoją nieustającą popularność. Lider zespołu Boys od wielu lat pozostaje bowiem ikoną muzyki disco polo. Dla wielu Polaków jest najbardziej rozpoznawalną postacią świata muzyki tanecznej.

Artysta bardzo poważnie podchodzi do swojej działalności muzycznej. Jak informowaliśmy w marcu tego roku, wokalista nie zrezygnował z koncertu nawet wtedy, gdy jego ojciec leżał umierający. Na całe szczęście liderowi Boys udało się pożegnać z mężczyzną przed śmiercią.

Marcin Meller to jeden z najaktywniejszych wokalistów disco polo w Polsce. Najnowszy remix jego piosenki „Gdy oczy” może teraz podbić serca milionów Polaków.


Portal "Życie" informuje także... ŻONA POLSKIEGO PIŁKARZA ZOSTAŁA OKRADZIONA! WSZYSTKO PRZEZ SŁABY WYSTĘP MĘŻA

Na łamach portalu "Życie" dowiesz się... RODZINNA TRAGEDIA KRÓLA DISCO POLO. PŁAKAŁ JAK DZIECKO, GDY ZADZWONILI Z KOSZMARNYMI INFORMACJAMI

Portal "Życie" przypomina również o... ZENEK MARTYNIUK KLASĄ OŚMIESZYŁ KRÓLA DISCO POLO. PRZEDSTAWIŁ OGROMNE ROSZCZENIA, ŚMIECH NA SALI