Polskim telewidzom nie do końca podobają się żarty prezentera Filipa Chajzera. I trudno się temu dziwić! Niedawno prowadzący Dzień Dobry TVN kolejny raz zirytował widzów, gdy w programie na żywo szydził z osób chorych i udawał atak paniki.

To jednak nie jedyna wpadka wizerunkowa, którą Filip Chajzer zaliczył w ubiegłym roku. Wystarczy przypomnieć sytuację, gdy publicznie obiecał, że adoptuje dwa psy. Wkrótce jednak wyszło na jaw, że zwierzęta nadal przebywają w schronisku.

Chajzer naraził się także fanom programu "Ameryka Express". Dziennikarz całował i dotykał zaskoczone mieszkanki Peru bez ich pozwolenia. Jego skandaliczne zachowanie znalazło swój finał w sądzie.

Teraz Filip Chajzer próbuje ocierplić swój wizerunek, podkreślając więź łączącą go z ojcem. Zygmunt Chajzer to niezwykle lubiany przez Polaków dziennikarz i prezenter.

Niedawno Zygmunt Chajzer pokazał fanom swoje przygotowania do Sylwestra. Wrzucił na Instagrama zabawną fotografię z podpisem:

Przygotowania do Sylwestra w toku! Nie zapomnijcie o parasolach - ma padać! A jaki będzie 2020 rok? Wyjdzie w praniu! 🤣 Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! #sylwester #zabawa #nowyrok

Następnie Filip Chajzer udostępnił na swoim Instagramie to samo zdjęcie. Opatrzył fotografię podpisem:

Kiedy wchodzisz na instagrama ojca @zygmunt_chajzer i już wiesz, po nim jesteś nie do końca normalny 😂😂😂 jaki będzie 2020? 🤔 tak się zbiega, że... wyjdzie w praniu 😂😂😂

Warto wspomnieć, że Filip Chajzer był jednym z prowadzących Sylwestra TVN. Wydarzenie to nie znalazło jednak wielkiego uznania w oczach widzów. Jego uczestnicy narzekali na nudę.

Uroczysty wieczór nie mógł się obyć bez niewybranych żartów, z których słynie Filip Chajzer. W pewnym momencie dziennikarz zapytał współprowadzącą Gabi Drzewiecką, czy ma ochotę "na małego klapsa".

Prezenterka zapytała Chajzera, czy chodzi o takiego klapsa, jak z #meToo. Przypomnijmy, że chodzi o ruch zwracający uwagę na problem molestowania seksualnego.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... FILIP CHAJZER WYŚMIEWAŁ NA WIZJI POWAŻNE CHOROBY. CZY PREZENTER ZNÓW PRZEKROCZYŁ GRANICĘ? INTERNET AŻ HUCZY

Warto sobie przypomnieć... „NIECH WYSTRZELI GEJZER BIELI”. DWUZNACZNY KOMENTARZ FILIPA CHAJZERA POD ZDJĘCIEM FANKI!

Portal "Życie" informował także o... Z TEGO ŚMIEJE SIĘ CAŁA POLSKA. NIEBYWAŁE, GDZIE GRAFICY TVP PRZENIEŚLI WIRTUALNIE PREZENTERKĘ