Program „Mam talent” wzbudza wiele emocji od samego początku. Widzowie mają okazję oglądać niesamowite czasami umiejętności uczestników programu. W finałowym odcinku wzięło udział 10-ciu faworytów, którzy zostali wcześniej wybrani.

Na zwycięzcę programu czekała nagroda główna, czek na 300 tysięcy złotych. Dodatkowo poprzednie edycje pokazały, że udział w programie zapewnia dobry start do show-biznesu. Dzięki niemu można zdobyć popularność i zyskać sympatię ludzi.

Jurorzy jak zawsze mieli trudny orzech do zgryzienia. Oceniali występy z dziedzin, w których nie zawsze są autorytetami. Augustin Egurrola, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska komentowali prezentacje uczestników wydając pierwsze opinie na ich temat.

Jednym z ulubieńców widzów programu „Mam talent” był Cezary Borowik. W ciągu tygodnia musiał przygotować materiał na finałowy odcinek programu. Udało mu się to i w imponujący sposób zaprezentował swój talent.

Kolejna uczestniczka, Ana Andrzejewska, zaskoczyła wszystkich swoim występem wokalnym. Widzowie mogli zobaczyć również występ akrobatów z Duet Studio, tancerza z płonącą piłką i człowieka-gumy.

W finałowym odcinku „Mam talent”, rola jurora sprowadza się do skomentowania wykonawcy. Ostateczny wybór pozostawia się widzom, którzy w drodze sms-owego głosowania wybierają zwycięzcę.

Ostateczny wybór był ogromnym zaskoczeniem. W trakcie trwania programu widzowie zdążyli wybrać już swoich faworytów. I mimo, że występy pozostałych uczestników były ciekawe, wszyscy liczyli na to, że to właśnie jego faworyt zdobędzie wygraną.

Zwycięzcami 12-tej edycji „Mam talent” zostali Marysią i Julian. Podczas programu prezentowali oni akrobacje taneczne. Ich pokazy przykuwały uwagę, zaskakiwały umiejętnościami i wzbudzały podziw nad kreatywnością artystów.

A co Państwo sądzą o wyborze zwycięzcy? Marysia i Julian zasłużyli na to miano?

Jak informował portal Życie: TO WIDEO ROZCZULI KAŻDEGO. MŁODY LEKARZ ZNALAZŁ SPOSÓB NA USPOKOJENIE DZIECKA W TRAKCIE BADANIA [WIDEO]

Portal Życie pisał również o: ANDRZEJKI TO NIE TYLKO CZAS IMPREZ, ALE I WRÓŻB. WARTO POZNAĆ ANDRZEJKOWY HOROSKOP NA PRZYSZŁY ROK

Przypomnij sobie o: NA JAKIE PREMIE ŚWIĄTECZNE MOGĄ LICZYĆ POLACY. OTO KWOTY, KTÓRE WYPŁACAJĄ PRACODAWCY