Tomasz Lis to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Przede wszystkim znany jest ze swoich burzliwych wywiadów z politykami, w których często zadawał im niewygodne pytania. Akualnie jest właścicielem portalu internetowego "NaTemat" publikującego najważniejsze informacje z kraju i świata.

Publicysta od zawsze bardzo szybko reagował na bieżące wydarzenia w Polsce. Do tej pory współpracował z największymi gazetami, stacjami telewizyjnymi i radiowymi. Przez większość ilość czasu związany był jednak z popularnym magazynem "Newsweek".

Burzliwa przeszłość Tomasza Lisa

Każdy, kto śledził przeszłość Tomasza Lisa doskonale wie, że miał życie pełne zawirowań, zarówno na stopie zawodowej, jak i prywatnej. W trakcie swojej kariery został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym Dziennikarza Roku i Telekamery. Otrzymał także niechlubny tytuł "Hieny Roku" za kontrowersyjne podejście do swoich obowiązków.

Otrzymanie antynagrody nie zaszkodziło mu jednak w zrobieniu ogromnej kariery. Mimo, że niektórzy nadal nie pałają do niego zbyt dużą sympatią, to wciąż istnieje wiele osób, które doceniają jego pracę i zaangażowanie w bieżące sprawy.

W życiu prywatnym jednym z najtrudniejszych momentów była głośna sprawa rozwodowa z Kingą Rusin. Dziennikarz przez 12 lat był związany ze popularną prezenterką TVN znaną z programów, takich jak "Dzień dobry TVN" czy "You Can Dance - Po prostu tańcz" . Ich ślub miał miejsce w 1994 roku, a owocem tego związku są dwie córki: Pola i Iga.

Para zdecydowała się rozwieść w 2006 roku. Towarzyszyła temu atmosfera skandalu, bowiem Tomasz Lis zostawił Kingę Rusin dla jej przyjaciółki, Hanny Smoktunowicz, która w dodatku była świadkiem na ich ślubie. Po tych wydarzeniach byłe małżeństwo przestało utrzymywać ze sobą kontakt.

Kinga Rusin okazała wsparcie byłemu mężowi

W ostatnich latach Tomasz Lis miał spore problemy zdrowotne, mimo, że wydaje się prowadzić aktywny i zdrowy styl życia. Wszystko zaczęło się podczas maratonu w Amsterdamie. Po przebiegnięciu trasy dziennikarz doznał udaru.

Niestety pod koniec ubiegłego roku sytuacja znów miała miejsce. Tym razem poczuł się źle na chwilę przed planowanym wywiadem. Redaktor nagle poczuł się źle, w związku z czym trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie.

W tych okolicznościach Kinga Rusin postanowiła okazać wsparcie byłemu mężowi. Kiedy dowiedziała się o tym, co się wydarzyło, pojechała do szpitala odwiedzić Tomasza Lisa. To jednak nie wszystko! Poprosiła także o pomoc wybitnego neurochirurga.

Tomek został przez niego zdiagnozowany i cały czas pozostaje pod jego opieką
- zdradza znajomy dziennikarza dodając, że chciałby pozostać w przyjacielskich relacjach z byłą żoną.

Od rozwodu Kingi Rusin i Tomasza Lisa minęło już 14 lat, a para nie utrzymywała do tej pory ze sobą kontaktu. Jak się okazuje, w obliczu problemów życiowych, ludzie są w stanie w ciągu chwili wybaczyć sobie nawet największe przykrości.

Może zainteresuje Cię to: "ZNÓW UMIEM JUŻ CHODZIĆ". NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE ZDROWIA TOMASZA LISA. CZY DZIENNIKARZ WRÓCI DO PEŁNI ZDROWIA

Polecamy także: KINGA RUSIN POCHWALIŁA SIĘ ELEGANCKĄ STYLIZACJĄ. PRZY OKAZJI POKAZAŁA SWOJĄ ŁAZIENKĘ, KTÓRA WRĘCZ OCIEKA LUKSUSEM

Portal "Życie" informował o: GWIAZDA TVN POKAZAŁA SWOJE STARE ZDJĘCIA. TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE KIEDYŚ TAK WYGLĄDAŁA. ROZPOZNAJECIE JĄ