Tomasz Lis to 53-letni dziennikarz, niegdyś prowadzący własnego programu telewizyjnego, obecnie zaś redaktor naczelny „Newsweeka”. W grudniu w mediach pojawiły się informacje o tym, że trafił on do szpitala.

Tomasz Lis trafił do szpitala w Olsztynie 10 grudnia. Źle się poczuł przed spotkaniem z sędzią Pawłem Juszczyszynem, z którym to dziennikarz planował przeprowadzić rozmowę. Media twierdzą, że Tomasz Lis przeszedł udar.

„Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym 'stanie ciężkim' są całkowicie nieprawdziwe” – dementowała plotki jego żona, Hanna Lis.

Tomasz Lisbędzie musiał przejść rehabilitację.

„Jestem totalnie zdeterminowany by zrobić absolutnie wszystko co trzeba, by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da” – podkreślał dziennikarz.

Dziennikarz cały czas przebywa w szpitalu.

Prawdopodobnie czuje się już lepiej – jego aktywność w mediach społecznościowych, a szczególnie na Twitterze, wzrosła. Niedawno skomentował sprawę marszu protestacyjnego sędziów.

„Niestety nie będę mógł wziąć udziału w "marszu tysiąca tóg". Wprawdzie po kilku tygodniach znowu umiem już chodzić, ale nie mam togi, a przede wszystkim zgody na wyjście ze szpitala choćby na godzinę. Ale będę z protestującymi sercem i myślami” – napisał.

Wczoraj, z okazji 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Tomasz Lis wstawił kolejne zdjęcie razem z Katarzyną Kolendą-Zalewską, która odwiedziła go na oddziale.

„Wszyscy gramy inawzajem się wspieramy. Już od wielu lat itak będzie do końca świata io jeden dzień dłużej!” – skomentowała dziennikarka, znajoma Tomasza Lisa.

Na fotografii można zauważyć, że dziennikarz nie wygląda już tak samo – sporo schudł. Niemniej jego ostatnie publikacje sugerują, że z jego zdrowiem jest już coraz lepiej – powoli odzyskuje siły.

„Bardzo się cieszę, że widzę Pana redaktora wdobrej formie” – skomentował zdjęcie Tomasza Lisa jeden z jego fanów.

„Dziękuję bardzo.Powiedzmy - wlepszej. Do dobrej daleko” – napisał dziennikarz.

Przypomnij sobie o… WIADOMO JUŻ, CZYM W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAJMIE SIĘ MEGHAN MARKLE. PODPISAŁA PIERWSZY KONTRAKT ZE ZNANĄ MARKĄ. Z INNĄ PROWADZI NEGOCJACJE

Jak informował portal Życie: BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA NIE CHCE UŻYWAĆ SWOICH NAZWISK. POWÓD JEST DOŚĆ ZASKAKUJĄCY

Portal Życie pisał również o… LARA GESSLER WYJAŚNIA, DLACZEGO POKAZUJE SWOJE CIAŁO W INTERNECIE. JAKIE MA PRZESŁANIE? CO NA TO JEJ PARTNER?