W show-biznesie panuje istny baby boom. Gwiazdy niemal masowo decydują się na dzieci, a gdy ich rodziny się powiększają, z chęcią wydają krocie na swoje pociechy.

Tymczasem warto pamiętać, że wiele przedmiotów może się zniszczyć lub zużyć niezależnie od wydanej na nie kwoty. Ponadto maluchy bardzo szybko wyrastają z ubranek, szczególnie w najmłodszym wieku.

Gwiazdy lubią wydawać pieniądze na swoje pociechy – i tak np. Kamila Szczawińska kupiła domek dla lalek, który w wersji bez wyposażenia kosztuje 1500 zł, zaś z wyposażeniem – 4760 zł.

Marcin Mroczek zdecydował się na wózek za 5000 zł, lecz nie był rekordzistą – Marina Łuczenko woziła syna w wózku za 10000 zł.

Zosia Ślotała zafundowała córce złoty smoczek do picia mleka projektu Lidii Kality. Cena – bagatela 100 zł. Niemal drugie tyle kosztował ją śliniaczek do kompletu.

Są różne szkoły – jedni, tak jak wyżej wymienieni, kupują dzieciom drogie gadżety, inni zaś stawiają na oszczędność. Do tej drugiej grupy należy Joanna Moro.

Joanna Moro nie przepłaciła za nosidełko dla dziecka

Joanna Moro urodziła już trzecie dziecko. Postawiła na oszczędność – zdecydowała się na praktyczne rozwiązania, które pozwolą jej zaoszczędzić nieco gotówki.

I tak gwiazda kupiła nosidełko i fotelik samochodowy w dużo niższej cenie niż większość celebrytów – zestaw, który zafundowała córce, kosztuje od 300 do 800 zł, jednak w niczym nie ustępuje droższym.

Jest to przykład dla wszystkich nas – nie zawsze trzeba decydować się na najdroższe przedmioty, ich tańsze odpowiedniki często niczym się nie różnią. Dopóki są to rozwiązania bezpieczne i praktyczne, warto trochę zaoszczędzić!

Tym nosidełkiem Joanna Moro zawstydziła inne gwiazdy i pokazała, że nie należy bać się kupowania tańszych marek – nawet wtedy, gdy ktoś może na to krzywo spojrzeć.

Przypomnij sobie o… W INTERNECIE POJAWIŁO SIĘ NIEZNANE DOTĄD ZDJĘCIE KORY. POZUJE Z JEDNĄ RÓWNIE POPULARNĄ ARTYSTKĄ

Jak informował portal Życie: KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE ZNALEŹLI PIERWSZĄ PRACĘ W KANADZIE. CO BĘDĄ ROBIĆ

Portal Życie pisał również o… IZABELA JANACHOWSKA OPUBLIKOWAŁA ZDJĘCIE Z SYNKIEM. JAK WYGLĄDA MALUCH? NIE MA WĄTPLIWOŚCI, KOGO PRZYPOMINA