Sprawa odejścia księcia Harry’ego oraz Meghan Markle z rodziny królewskiej wciąż budzi wielkie zainteresowanie ich fanów oraz mediów. Wiele osób spekulowało, czym teraz zajmie się para.

Wygląda na to, że doczekaliśmy się odpowiedzi.

Nowe zajęcie Meghan Markle i księcia Harry’ego

Od kiedy 8 stycznia zapadła decyzja o tym, że Harry i Meghan odejdą z rodziny królewskiej, ich losy są bacznie obserwowane przez media oraz fanów. Krótko po wydaniu oświadczenia Meghan Markle udała się do Kanady, zaś książę Harry pozostał w Anglii, by ustalić szczegóły dotyczące zmian związanych z ich decyzją.

Następnie książę również wyleciał do Kanady. Obecnie para przebywa tam razem z synkiem, małym Archiem.

Harry i Meghan zgodnie zapowiedzieli, że od teraz będą utrzymywali się sami. Wiadomo już, co będą robić.

W ostatnim czasie na Instagramie pary pojawiło się kilka InstaStories opowiadających o inicjatywie zdrowia psychicznego Bell Let’s Talk w Kanadzie.

Zwrócili także uwagę na to, że firma Bell za wstawienie odpowiedniego tekstu, nagrania czy nawet użycie ramki na Facebooku lub filtra na Snapchacie przeznacza 5 centów na inicjatywy w zakresie zdrowia psychicznego.

Jak wynika ze strony organizacji, od września 2010 roku, gdy zaczęła działać, przekazano już ponad 100 milionów dolarów dla tego typu organizacji.

„Cieszymy się, że możemy wspierać kampanię zdrowia psychicznego Bell” – podkreślili Harry i Meghan.

„Za każdym razem, gdy obejrzysz oficjalne wideo bell_letstalk na Instagramie, Bell przekaże 5 centów na kanadyjskie inicjatywy w zakresie zdrowia psychicznego. Więc podziel się, porozmawiaj i bądź częścią rozwiązania” – apelowali do swoich obserwatorów.

Wiele osób twierdzi, że ich zainteresowanie kanadyjskimi organizacjami oznacza, że zamierzają tam osiąść na dłużej. Wcześniej wspierali podobne inicjatywy w Wielkiej Brytanii.

Przypomnij sobie o… ALICJA MAJEWSKA PRZEŻYŁA BARDZO TRUDNE CHWILE. GDYBY NIE TO, TO NIE WIE JAK BY SOBIE Z TYM PORADZIŁA

Jak informował portal Życie: MICHAŁ WIŚNIEWSKI JEST BARDZO CIĘŻKO CHORY. Z DOLEGLIWOŚCIĄ MIERZY SIĘ BLISKO MILION POLAKÓW W RÓŻNYM WIEKU

Portal Życie pisał również o… MARCIN MILLER OPOWIEDZIAŁ O POŻEGNANIU BLISKIEJ JEGO SERCU OSOBY. DŁUGO NIE MÓGŁ SIĘ POZBIERAĆ