Michał Wiśniewski podczas audycji "NieZŁY Pacjent" w radiu Zet postanowił opowiedzieć o tym, jak funkcjonuje na co dzień z poważną chrobą. Zdradził, że stosował już wiele metod, aby móc normalnie żyć.

Statystyki nie pozostawiają złudzeń. Na tę chorobę cierpi blisko milion osób w Polsce.

Michał Wiśniewski zdecydował się opowiedzieć szczerze o swojej chorobie

Michał Wiśniewski w ostatnim czasie coraz częściej pojawia się show biznesie. Chętnie udziela wywiadów i od niedawna prowadzi swój kanał na YouTubie, który akualnie ma już ponad milion subskrybentów.

Aktywnie udziela się także w mediach społecznościowych dzieląc się ze swoimi fanami historiami ze swojego życia i osobistymi zdjęciami. Artysta nie kryje się z tym, że popełnił wiele błędów w przeszłości. W tym momencie jego priorytetem jest dobry kontakt z dziećmi.

W ostatnim czasie wokalista postanowił opowiedzieć o ciężkiej chorobie, z jaką się zmaga od wielu lat na antenie radia.

Muzyk zdradza szczegóły dotyczące choroby alkoholowej

Wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy, że Michał Wiśniewski od bardzo dawna jest alkoholikiem. Mimo, że wokalista niejednokrotnie przyznawał, że lubi zaglądać do butelki, to jednak nigdy nie był zbyt chętny, aby otwarcie mówić o uzależnieniu.

Tym razem jednak postanowił postawić sprawę jasno nie zasłaniając się przy tym popularnymi sloganami.

Nazywam się Michał Wiśniewski i jestem alkoholikiem, niepijącym od 5 lat. Dzięki wszywkom, bo na terapię – wydaje mi się – że jestem za inteligentny
- wyznał szczerze.

Lider zespołu "Ich Troje" przyznał nawet, że nie potrzebuje żadnego towarzystwa, aby pić. Potrafi sam usiąść i napić się po prostu dla samego picia. Co więcej nie zawsze potrafi zapanować nad chorobą i zdarza się, że problemy nawracają.

To nie jest tak, że terapia prowadzi do tego, że furtka jest na zawsze zamknięta. Alkoholik zostaje na zawsze alkoholikiem tylko suchym... jeśli ma dużo szczęścia. Jeśli nie ma, to ma nawroty. Ja tak mam pomiędzy wszywkami. Oczywiście byłoby fajniej zrozumieć, czym jest ta choroba i nie pić w ogóle, ale ja tak nie potrafię. Nie potrafię kontrolować picia
- mówił na antenie radia.

Według danych aktualnie w Polsce prawie milion Polaków zmaga się z alkoholizmem. W rzeczywistości jednak podanie tych danych jest niezwykle trudne, ponieważ wiele osób ukrywa się z tym problemem przez wiele lat.

Może zainteresuje Cię to: SZCZERE WYZNANIE MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO. JEST NIEULECZALNIE CHORY, ALE NIE ZAMIERZA SIĘ PODDAWAĆ

Zobacz także: KRZYSZTOF KRAWCZYK ZMAGA SIĘ Z CHOROBĄ. TĘSKNI ZA FANAMI, ALE NIE JEST W STANIE USTAĆ NA SCENIE

Portal "Życie" informował o: WIRUS POKRZYŻOWAŁ PLANY EDYTY GÓRNIAK. ZREZYGNOWAŁA W OSTATNIEJ CHWILI