Edyta Górniak od pewnego czasu nie kryła, że jednym z jej marzeń jest zamieszkanie w pięknej willi w odległym zakątku świata. Jak się okazuje, współpracownik diwy wyszukał nawet odpowiednie miejsce, które zrobiło na niej ogromne wrażenie. Niestety ostatecznie musiała zrezygnować ze swoich planów.

Koronawius pokrzyżował plany wokalistki

Jak się okazuje, plany Edyty Górniak pokrzyżowała chińska epidemia. Z uwagi na tajemniczy wirus szalejący na terenie Azji zrezygnowała z zakupu willi.

Piosenkarka znana jest ze swojego zamiłowania do kultury Dalekiego Wschodu. Nic więc dziwnego, ze od dawna myślała o zakupie mieszkania w tamtych rejonach. Niestety jednak nie zdecydowała się na tę transakcję, gdyż boi się o własne bezpieczeństwo.

Edyta Górniak prawie zawarła umowę kupna willi

Współpracownik Edyty Górniak znalazł dla niej wymarzoną willę, w której miała zamieszkać w najbliższym czasie. Położona jest w Tajlandii, która jest bardzo bliska wokalistce.

Podobno diwie bardzo zależało, aby zamieszkać na terenie Azji, gdyż często podróżuje na Daleki Wschód. W tamtych rejonach spędza niemal każde wakacje. Co więcej wiadomo, że piosenkarka interesuje się tą kulturą i fascynuje ją to, jak bardzo różni się od naszej.

Nic więc dziwnego, że kiedy zobaczyła piękną willę od razu zdecydowała się na zakup i właściła zaliczkę. Nie odstraszyły ją nawet ogromne koszta, jakie trzeba było uregulować za to mieszkanie.

Niemal wszystko było już przygotowane. Edyta Górniak miała jeszcze tylko podpisać dokumenty. Nikt jednak nie przewidział, że wkrótce wybuchnie epidemia koronawirusa. Od tego momentu wszystko się zmieniło. Wokalista stwierdziła, że aktualnie nie jest to dobry czas na tego typu inwestycje.

Diwa zdradziła, że do póki sytuacja nie zostanie opanowana nie zamierza kupować willi w Tajlandii. Co więcej w najbliższym czasie nie planuje także podróżować w tamte rejony. Niestety wysoka zaliczka wpłacona na zakup domu przepadła. Nie mniej jednak zdrowie jest najważniejsze!

Może zainteresuje Cię to: TA WIADOMOŚĆ WYCISKA ŁZY Z OCZU. SMUTNE WYZNANIE EDYTY GÓRNIAK. CO SIĘ DZIEJE W JEJ ŻYCIU

Polecamy także: EDYTA GÓRNIAK PODSYCA PLOTKI O SWOIM ROMANSIE. "DAWID JEST CIEPŁYM MĘŻCZYZNĄ, ON SIĘ TAK TULI, TULI"

Portal "Życie" informował o: ZNANA GWIAZDA DISCO POLO MIAŁA SPORO SZCZĘŚCIA. CUDEM UDAŁO JEJ SIĘ WYJŚĆ Z TEGO CAŁO