Edyta Górniak nie ma łatwego życia. W ciągu ostatniego roku los nie oszczędzał jej smutku.

Co się dzieje w życiu Edyty Górniak?

Edyta Górniak w ostatnim czasie przechodziła przez wiele trudnych momentów. W ostatnim czasie życie mocno ją doświadczyło.

Wokalistka chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia. Nie inaczej było tym razem – opisała swoją sytuację w emocjonalnym wpisie.

Edyta Górniak zdecydowała się ujawnić podsumowanie zeszłego roku. Okazuje się, że nie dość, że mocno przeżyła rozstanie z partnerem, to jeszcze straciła ciążę.

„Mój czas regeneracji fizycznej i duchowej dał przestrzeń na refleksje i na upomnienie się organizmu o swoje prawa. (...) Mój organizm i umysł w kilku momentach zeszłego roku dały o sobie znać. Stłamsiłam to” – pisała na Facebooku.

Podkreśliła także, że miała inne priorytety – publiczność oraz osoby związane z jej występami. Wszystko dlatego, że jest osobą ambitną i odpowiedzialną.

„Nie mogłam pozwolić sobie na żaden moment słabości. Moje serce musiało poczekać aż do teraz” – zaznaczyła.

Poinformowała, że dzięki fanom udało jej się nie myśleć o własnym cierpieniu. Dodała, że wiele kobiet, które tracą ciążę, nie potrafi o tym porozmawiać z innymi i przeżywają to w samotności.

Gwiazda podkreśliła, że w tych ciężkich momentach ważne jest, by rozmawiać o swoich uczuciach i przeżyciach, by móc wspierać się nawzajem. Dodała też, że bezwarunkowo ufa Stwórcy.

Wpis zakończyła, wspominając, że jej syn jest szczęśliwy w Polsce, gdyż uczęszcza do wymarzonej szkoły wojskowej.

Fani gwiazdy dobrze przyjęli jej wpis. To tekst bardzo ważny dla osób, które doświadczyły tego samego.

Życzymy Edycie Górniak dużo siły i odnalezienia szczęścia! Kto wie, być może za rogiem czeka właściwy mężczyzna, który doda jej otuchy?

Przypomnij sobie o… KRZYSZTOF IBISZ PO RAZ KOLEJNY ZOSTAŁ MISTRZEM INTERNETU. JEGO ZDJĘCIE Z DOMINIKĄ GWIT PODBIŁO SERCA FANÓW

Jak informował portal Życie: KTO PODAJE SIĘ ZA MARTĘ KACZYŃSKĄ? TEKST NA ŁAMACH JEDNEJ Z GAZET WZBUDZIŁ OGROMNE WĄTPLIWOŚCI

Portal Życie pisał również o… JUŻ WIADOMO, KIEDY ZACZNĄ KRĘCIĆ KOLEJNĄ CZĘŚĆ „RANCZA”. CZY NA PLANIE POJAWI SIĘ TEŻ PAWEŁ KRÓLIKOWSKI