Marta Kaczyńska to córka pary prezydenckiej, Lecha i Marii Kaczyńskich. Choć nie bryluje regularnie na pierwszych stronach gazet, co jakiś czas media interesują się pewnymi szczegółami z jej życia.

Całkiem niedawno media zainteresowały się jej młodszą córką, Martyną. Marta Kaczyńska ma troje dzieci – dwie córki, Ewę (ur. w 2003 r.) oraz Martyną (ur. w 2007 r.), a także syna – Stanisława Lecha.

Dopiero niedawno oficjalnie ujawniono, jak wygląda młodsza córka Kaczyńskiej. Zaledwie sprawa ucichła, pojawił się kolejny powód do tego, by głośno mówiło się o Marcie.

Czy ten tekst należy do Marty Kaczyńskiej?

W jednym ze swoich felietonów, które pisze dla konserwatywnego tygodnika „Sieci”, Marta Kaczyńska porusza temat start-upów. Warto zaznaczyć, że córka pary prezydenckiej nie jest powiązana z żadnym takim projektem.

Internauci zauważyli tę nieprawidłowość i zaczęli zastanawiać się, czy to aby na pewno Marta Kaczyńska jest autorką swoich felietonów, które publikowane są w tygodniku.

Pierwsze tego typu domysły pojawiły się w mediach społecznościowych. Użytkownicy zastanawiali się, czy ktoś podszywa się pod Martę Kaczyńską. A może po prostu wynajmuje ghostwritera?

Felieton, który wzbudził wątpliwości, zatytułowany jest „Jeszcze więcej start-upów”. Ze względu na fakt, że Marta Kaczyńska nie ma doświadczenia w prowadzeniu czy zakładaniu start-upów pojawia się pytanie, na ile obeznana jest w ich temacie.

Zainteresowanie podsyca fakt, że córka pary prezydenckiej jest w tej chwili na urlopie we Włoszech, co pokazała w mediach społecznościowych kilka tygodni temu.

Pojawia się pytanie, czy to ona jest autorką felietonów do „Sieci”?

Przypomnij sobie o… CZY TO KONIEC 500 PLUS JAKIE ZNAMY? RZĄD CHCE ZMIENIĆ WYSOKOŚĆ ŚWIADCZENIA. KTO DOSTANIE MNIEJ PIENIĘDZY

Jak informował portal Życie: ŁZY SAME CISNĄ SIĘ DO OCZU. JADWIGA KACZYŃSKA W SZCZEREJ ROZMOWIE O DNIU, W KTÓRYM STRACIŁA CZĄSTKĘ SIEBIE

Portal Życie pisał również o… MARTA KACZYŃSKA WE WZRUSZAJĄCYCH SŁOWACH WSPOMINA OJCA. CO UJAWNIŁA NA TEMAT LECHA KACZYŃSKIEGO