Edyta Górniak właśnie obchodzi 30-lecie rozpoczęcia swojej kariery. Diwa w ostatim latach próbowała swojego szczęścia za granicą, ale póki co jeszcze nie udało jej się osiągnąć statusu międzynarodowej gwiazdy.

Nie wszystko jednak stracone! Niedawno Edyta Górniak miała okazję poznać światowej sławy amerykańską piosenkarkę Miley Cyrus i jej chłopaka Cody’ego Simpsona. Kto wie, być może to dopiero początek.

Edyta Górniak zdradziła, dlaczego nie ma szczęścia w miłości

Z okazji jubileuszu diwa udzieliła wywiadu dla Dzień dobry TVN. Prowadząca program poruszyła temat życia uczuciowego wokalistki. Stwierdziła, że ta nie ma zbyt wiele szczęścia do związków.

Moje życie jest tak trudne, że wymagałoby bardzo mocnego charakteru od mężczyzny - żeby mógł się odnaleźć w moim świecie, żeby moja kariera nie stanowiła przeszkody, żeby nie pojawiała się zazdrość, rywalizacja
- skomentowała beznamiętnie Górniak.

Niezależnie od tego, ile jestem w stanie unieść posągowych utworów, jestem bezbronna w codziennych sytuacjach i fajnie czuć to męskie oparcie
- dodała.

Gwiazda skromnie przyznała, że bez oparcia u mężczyzn zbudowała w swoim życiu tak dużo, że może juz nie być w nim miejsca na miłość. Na pytanie, czy nie brakuje jej trwałej relacji odpowiada:

Chciałam odpowiedzieć coś dyplomatycznego, niech pomyślę. I don't believe in love anymore, but I'm back to lovers.

Diwa zdradza, co łączy ją z jej instrukturem jazdy z programu "My Way"

Po raz kolejny Edyta Górniak poruszyła temat słynnego wypadu na miasto z ekipą programu "My Way", a konkretnie jej instruktora jazdy, Dawida.

Bawiłam się z różnymi osobami, a ponieważ ufam tej ekipie, to mogłam sobie pozwolić na jakieś fiflaki, szpagaty, wygłupy. Dawid jest ciepłym mężczyzną, on tak się tuli, tuli
- stwierdziła piosenkarka

Tak spędziliśmy wieczór właśnie. On się opierał, trochę przysypiał, trochę mnie rozśmieszał... Uroczy!
- podsumowała pamiętną integrację.

Stwierdziła też, że jeśli będzie chciała schować przed światem swojego partnera, to z pewnością jej się uda i nikt ich nie znajdzie.

Może zainteresuje Cię to: EDYTA GÓRNIAK NIEBAWEM WEŹMIE ŚLUB? GWIAZDA WŁAŚNIE WYBRAŁA SUKNIĘ, KTÓRĄ ZAŁOŻY W TYM WYJĄTKOWYM DNIU

Zobacz także: EDYTA GÓRNIAK SPOTKAŁA SIĘ Z MILEY CYRUS. "BYŁAM BARDZO UGOSZCZONA". CZY PIOSENKARKI NAGRAJĄ COŚ RAZEM

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: FANI MARTWIĄ SIĘ O ZDROWIE AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ. ARTYSTKA ZNIKA W OCZACH