Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najlepiej zarabiających piosenkarek w Polsce. Tylko za jeden występu w ramach koncertu sylwestrowego w TVN zgarnęła 130 tysięcy złotych. Do tego dochodzą zyski z ostatniej trasy koncertowej i inne źródła dochodu, takie jak występ w programie "My Way" czy przychody z marki odzieżowej.

Po ostatnim sezonie pełnym pracy, Edyta Górniak postanowiła udać się na wakacje. Niedawno wróciła do Polski. Fotoreporterzy przyłapali opaloną diwę bez grama makijażu i z dość wymowną miną? Czyżby powrót z urlopu do rzeczywistości był trudniejszy niż przypuszczała?

Edyta Górniak przyłapana przez paparazzi u dentysty

Nie trudno domyśleć się, z jakiego powodu Edyta Górniak mogła mieć tak niezadowoloną minę. Gwiazda bowiem została sfotografowana przed wizytą u dentysty. Nie wiadomo, jaki zabieg ją czekał, jednak mało kto lubi chodzić do stomatologa. Nic więc dziwnego, że diwa poszła tam z grobową miną.

Nie powinien nikogo dziwić taże fakt, dlaczego wyszła z domu bez makijażu. Dopiero co wróciła z wakacji, więc jest opalona, a jej skóra promienna po tygodniu wygrzewania się na słońcu. Co więcej, diwa mogło udać się do dentysty z powodu nagłego bólu zęba, a wtedy na pewno nie w głowie by miała robienie make-upu.

Piosenkarka pokazała się w modnej stylizacji

Poza kwestią braku makijażu i niezadowolonej miny, Edyta Górniak jak niemal zawsze wyglądała zjawiskowo. Na wizytę udała się w białym, pluszowym płaszczu teddy coat o długości za kolano, który jest największym hitem tego sezonu. Taka propozycja świetnie wyeksponowała jej piękną opaleniznę.

Co ciekawe, diwa opuściła gabinet z dużo bardziej zadowoloną miną niż przed wizytą. Oznacza to, że prawdopodobnie jej zęby są zdrowe i nic nie zakłóci realizowania kolejnych projektów.

Zobacz także: EDYTA GÓRNIAK NIEBAWEM WEŹMIE ŚLUB? GWIAZDA WŁAŚNIE WYBRAŁA SUKNIĘ, KTÓRĄ ZAŁOŻY W TYM WYJĄTKOWYM DNIU

Może zainteresuje Cię to: EDYTA GÓRNIAK SPOTKAŁA SIĘ Z MILEY CYRUS. "BYŁAM BARDZO UGOSZCZONA". CZY PIOSENKARKI NAGRAJĄ COŚ RAZEM

Portal "Życie" informował o: MARYLA RODOWICZ NIE ZARABIA NA SWOICH UTWORACH? NISKA EMERYTURA TO NIE JEJ JEDYNY PROBLEM