Edyta Górniak ma już 47 lat. Słynie z bogatego życiorysu, a jej poczynania są tematem wielu dyskusji. Z pewnością ma niezwykle barwne życie, o czym fani gwiazdy przekonali się już wiele razy.

Gwiazda od dawna nie ma szczęścia do mężczyzn. Jej poszukiwania drugiej połówki to temat przewodni wielu dyskusji na temat gwiazdy. Edyta Górniak wciąż nie odnalazła właściwego mężczyzny… ale czy na pewno?

Nocna przygoda Edyty Górniak to początek gorącego romansu?

Edyta Górniak podczas trwania programu „My Way” podejrzewana była o romans z jednym ze swoich instruktorów. Media uważnie przyglądały się kolejnym niejednoznacznym sytuacjom, zaś internauci i telewidzowie w większości uznali, że to tylko słaba próba zwiększenia popularności programu.

Tymczasem okazuje się, że relacja Edyty Górniak i jej instruktora, Dawida, nie skończyła się wraz z końcem programu i prawdopodobnie nabrała nieco innego charakteru.

Fotoreporterzy przyłapali 47-letnią gwiazdę w jednym z popularnych warszawskich klubów. Edyta nie była tam sama.

Wokalistka przez cały wieczór bawiła się na parkiecie, pokazując swoje umiejętności. Widać było, że świetnie spędza jej się czas. Gwiazda zrobiła nawet szpagat.

Towarzyszył jej nie kto inny, a właśnie Dawid – instruktor jazdy, który wyglądał na zachwyconego popisami Górniak. Mężczyzna przez cały wieczór poświęcał Edycie bardzo wiele uwagi.

Doskonale się razem bawili. W pewnym momencie Górniak dała instruktorowi namiętnego buziaka. Nieco przed 3 rano zamówili taksówkę i wspólnie udali się w nieznanym kierunku.

Myślicie, że to głębsza relacja czy po prostu nocna przygoda? Edyta przekonuje na swoim Instagramie, że nie ma między nimi głębokiego uczucia. „Owszem, zawrócił mi w głowie. Ale tort bezowy” – oznajmiła.

Przypomnij sobie o… CENY W LOKALU MAGDY GESSLER PRZYPRAWIAJĄ O ZAWRÓT GŁOWY. ANNA SKURA NIE MOGŁA UWIERZYĆ, GDY PRZYSZŁO DO PŁACENIA

Jak informował portal Życie: NIEBYWAŁA HISTORIA. 13-LETNIA DZIEWCZYNKA ZASZŁA W CIĄŻĘ. OJCEM DZIECKA ZOSTANIE CHŁOPIEC MŁODSZY OD NIEJ

Portal Życie pisał również o… ZAMIENI ŁAWECZKĘ NA PARKIET. CZY WYTAŃCZY SOBIE DROGĘ DO ZWYCIĘSTWA? AKTOR Z „RANCZA” BĘDZIE UCZESTNIKIEM „TAŃCA Z GWIAZDAMI”