Magda Gessler, najsłynniejsza restauratorka w Polsce, ma swoje lokale w różnych polskich miastach oraz za granicą. Przysmaki, które można w nich dostać, są chwalone przez większość gości, w tym również gwiazdy.

Anna Skura postanowiła spróbować faworków z jej cukierni. Z racji tego, że posiada ona duże zasięgi i aktywnie pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych, podzieliła się swoją opinią z obserwatorami na Instagramie.

Anna Skura oceniła lokal Magdy Gessler

Anna Skura wybrała się do cukierni Magdy Gessler. Lokal nazywa się Słodki-Słony. W okresie przedświątecznym sporo mówiło się o wysokich cenach w lokalu.

Gdy celebrytka wybrała się na faworki, mocno się zdziwiła. Nie spodziewała się, że tyle będzie musiała zapłacić.

„Miałam taką ochotę na faworki, mimo że nie jestem wcale słodyczowa. I jak zobaczyłam rachunek to SZOK. Czy ja się nie znam? Czy to możliwe, że pudełko faworków kosztuje 60 zł?” – mówiła na InstaStories.

Podkreśliła także, że nie zna cen słodyczy, gdyż z reguły ich nie jada. Uważa jednak, że tak wysoki koszt faworków to „duża przeginka”.

Należy jednak zauważyć, że to nie pierwszy raz, gdy ceny w lokalu Gessler zdziwiły klientów. Przed świętami w tej samej cukierni można było kupić sezonowe wypieki, które również kosztowały niemało.

Wtedy kilogram makowca kosztował 100 zł, 0,6 kg studla malinowego oraz placka drożdżowego – po 50 zł. Dodatkowo istniała możliwość zamówienia tortu piernikowego lub makowego za – bagatela – 300 zł.

Cena piernika świątecznego wynosiła 70 zł, zaś rolady sezamowo-chałwowej – 65 zł.

Czy zapłacilibyście takie kwoty, by spróbować przysmaków sygnowanych nazwiskiem Magdy Gessler?

Przypomnij sobie o… PLAKAT PROMUJĄCY FILM O ZENONIE MARTYNIUKU DOCZEKAŁ SIĘ NOWEJ ODSŁONY. CZY JEST TAK SAMO KONTROWERSYJNY JAK POPRZEDNI

Jak informował portal Życie: NIEBYWAŁE DONIESIENIA O AGNIESZCE WOŹNIAK-STARAK. WYPOWIEDZIAŁA PROROCZE SŁOWA JUŻ ROK TEMU, PRZED POŻEGNANIEM MĘŻA

Portal Życie pisał również o… MAGDA GESSLER POKAZAŁA SIĘ BEZ DOCZEPIANYCH LOKÓW. JAK WYGLĄDA GWIAZDA "KUCHENNYCH REWOLUCJI" BEZ MAKIJAŻU