Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą niezwykle trudny okres. W sierpniu straciła męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Od czasu tragedii media cały czas obserwowały sprawę Piotra i mocno ingerowały w życie osobiste Agnieszki.

Po tych traumatycznych wydarzeniach Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała, że całkowicie wycofa się z życia publicznego oraz wszystkich mediów, zrezygnowała także z pełnienia obowiązków zawodowych.

Prezenterka nie ujawniła, kiedy wróci do pracy. Niemalże nie udziela się także w mediach społecznościowych – wyraźnie potrzebuje przestrzeni oraz odpoczynku.

TVN na jakiś czas stracił popularną prezenterkę zaangażowaną w kilka projektów stacji. Wprowadzono kilka zmian – i tak „Big Brothera” prowadzi Gabi Drzewiecka, zaś program „Ameryka Express” – Daria Ładocha.

Agnieszka Woźniak-Starak potrzebowała przerwy od mediów już wcześniej?

Jak twierdzi nowa prowadząca show „Ameryka Express”, Daria Ładocha, Agnieszka Woźniak-Starak dużo wcześniej chciała zrobić sobie przerwę od telewizji. Podobno nawet przed tragiczną śmiercią męża nie planowała prowadzić kolejnej edycji programu.

„Agnieszka rok temu, podczas prezentacji ramówki TVN, powiedziała mi, że rezygnuje z prowadzenia „Ameryka Express” i że mam o co zawalczyć” – mówiła Daria Ładocha.

„Agnieszka to wspaniała dziennikarka, piękna i mądra kobieta. Czułam więc, że oczekiwania są wobec mnie co najmniej takie, by było tak samo dobrze” – podkreśliła.

Agnieszka Woźniak-Starak nie skomentowała tych doniesień. Być może prezenterka rzeczywiście potrzebowała trochę przestrzeni i odpoczynku, a jej decyzja pierwotnie nie miała związku z tragiczną śmiercią męża.

Tak czy inaczej życzymy Agnieszce dużo sił, a Darii – by godnie zastępowała jedną z najbardziej lubianych prezenterek TVN-u.

Przypomnij sobie o… CZY KSIĄŻĘ HARRY NIE JEST SYNEM KAROLA? SĄ JAK DWIE KROPLE WODY Z KOCHANKIEM KSIĘŻNEJ DIANY

Jak informował portal Życie: REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU. POPULARNA SIECIÓWKA WYKORZYSTAŁA ZAMIESZANIE WOKÓŁ KSIĘCIA HARREGO

Portal Życie pisał również o… NIEBYWAŁA HISTORIA. 13-LETNIA DZIEWCZYNKA ZASZŁA W CIĄŻĘ. OJCEM DZIECKA ZOSTANIE CHŁOPIEC MŁODSZY OD NIEJ