W mediach pojawiły się doniesienia o nietypowej, rzadko spotykanej sytuacji. Ujawniono, że pewna 13-latka zaszła w ciążę.

Nastoletnia dziewczynka chodzi do siódmej klasy i mieszka w Rosji. Twierdzi, że chce wychować i urodzić dziecko, a jej decyzję popierają najbliżsi.

Oficjalnie podaje się, że ojcem dziecka jest 10-letni kolega dziewczynki.

Sprawa została nagłośniona przez stację „TVK Krasnojarsk”. O ciężarnej dziewczynce mówią obecnie media na całym świecie. Nastolatka i domniemany ojciec jej dziecka mieszkają w Rosji, w Kraju Krasnodarskim.

13-letnia dziewczynka jest uczennicą siódmej klasy szkoły podstawowej. Pochodzi z trudnego domu, jej najbliższa rodzina znajduje się pod nadzorem pracowników społecznych.

Ciężarna dziewczynka posiada konta w mediach społecznościowych. Dodaje zdjęcia z 10-letnim kolegą. Twierdzi, że kocha młodszego od siebie chłopca.

Rodzina 13-latki nie zgadza się na dokonanie aborcji, która jest w Rosji legalna.

Czy to możliwe, by ojcem dziecka 13-latki był 10-letni chłopiec?

Pracownicy szpitala, do którego trafiła dziewczynka, oszacowali, że jest ona już w siódmym tygodniu ciąży. Jak twierdzi nastoletnia uczennica, chce donosić ciążę, a następnie wychować swoje dziecko.  

Lekarze podają, że jej ciąża nie jest zagrożona, nie jest również w żaden sposób niebezpieczna dla życia oraz zdrowia dziewczynki. Twierdzą jednak, że mało prawdopodobne, by 10-letni kolega młodocianej ciężarnej był ojcem jej dziecka.

Śledczy również wyrażają wątpliwość, czy chłopiec faktycznie jest ojcem. Nikołaj Skorobogatow, pediatra, twierdzi, że teoretycznie możliwe jest, by chłopiec był dojrzały płciowo (choć zwykle chłopcy dojrzewają około 12-13 roku życia), lecz prawdopodobnie „wrobiono” go.

Mówi się, że – biorąc pod uwagę trudne środowisko, w którym dorasta – dziewczynka mogła zostać wykorzystana seksualnie przez osobę dorosłą.

Szkoła dziewczynki deklaruje, że zapewni jej pomoc, jednak podkreśla, że nastolatka zaczęła wagarować i dokucza swoim rówieśnikom.

13-letnia ciężarna ma dwóch młodszych braci (5 lat i 3 lata), zaś matka dzieci jest śmiertelnie chora.

Przypomnij sobie o… UCZNIOWIE DOPROWADZILI GO DO ŁEZ. TEN FILMIK CHWYTA ZA SERCE

Jak informował portal Życie: TEN FILM OBEJRZAŁO PRAWIE 7 MLN OSÓB. NIE SPODZIEWAŁA SIĘ TAKIEJ NAGRODY. MA SZANSĘ TRAFIĆ NA RING

Portal Życie pisał również o… DAGMARA KAŹMIERSKA WYCHODZI ZA MĄŻ? KRÓLOWA ŻYCIA WŁAŚNIE PODJĘŁA WAŻNĄ DECYZJĘ