Decyzja o odejściu z brytyjskiej rodziny królewskiej księcia Harry'ego i księżnej Meghan nie była łatwa. Meghan i Harry już od jakiegoś czasu nie potrafili znaleźć porozumienia z członkami królewskiej rodziny.

Nikt jednak nie mógł przewidzieć tego, że para zdecyduje się na tak radykalne kroki. Ich odejście już zostało określone mianem skandalu.

Harry wydał oficjalny komunikat

Podczas zorganizowanej przez swoją fundację – Sentebale, kolacji, Książę Harry postanowił wygłosić oświadczenie, w którym to zdecydował się na przedstawienie oficjalnego powodu odejścia z rodziny królewskiej.

"Chciałbym, abyście usłyszeli prawdę właśnie ode mnie - nie jako księcia, ale jako Harry'ego, tego samego, którego obserwujecie od ponad 35 lat. Wielka Brytania to mój dom i miejsce, które kocham. To nigdy się nie zmieni" – powiedział.

"Razem z Meghan robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby sprostać naszym obowiązkom dla kraju. Gdy się pobraliśmy, byliśmy podekscytowani, pełni nadziei i gotowi, by służyć państwu.

Decyzja podjęta z myślą o rodzinie

Książę Sussex wspomniał także o tym, że decyzję podjął z myślą o Meghan.

Decyzja, którą podjąłem dla mojej żony, aby się wycofać, nie przyszła łatwo. Poprzedziły ją miesiące rozmów po wielu latach wyzwań. Wiem, że nie wszystko wykonałem dobrze, ale wygląda na to, że nie było innego wyjścia" – mówił dalej Harry.

Megxit to dobry pomysł na reklamę

W sieci decyzja księżnej i księcia Sussex ma już nawet swoją nazwę. Megxit okazało się idealnym chwytem marketingowym. Specjaliści od reklamy próbują wykorzystać sytuacje i traktują zdarzanie jako okazję do zarobku.

Wśród nich znalazła się Ikea, która już po raz drugi wykorzystuje zamieszanie wokół Harrego.

Tuż po jego ślubie z Meghan, Ikea stworzyła kampanie dla produktu, jakim jest krzesło „Harry”, w którym zapewniała, że nie każdy Harry jest zajęty.

Tym razem Ikea także wychwyciła moment i postanowiła wejść do gry. Tym razem również chodziło o „Harrego”. Pod zdjęciem produktu, sieciówka napisała: „Zrzeczenie się tytułu wcale nie oznacza końca wygód.”

Zobacz także: PLOTKI NA TEMAT HARRY'EGO I MEGHAN NIE CICHNĄ. KSIĄŻĘ WYDAŁ KOLEJNE OŚWIADCZENIE. BRYTYJCZYCY NIE MOGĄ UWIERZYĆ W JEGO TREŚĆ

Może zainteresuje Cię to: NA TEN WYWIAD CZEKA CAŁY ŚWIAT. KSIĄŻE HARRY I MEGHAN MARKLE UJAWNIĄ POWODY WYPISANIA SIĘ Z RODZINY KRÓLEWSKIEJ

Portal "Życie" informował o: JURORZY "THE VOICE KIDS" BYLI TOTALNIE ZASKOCZENI. WYSTĘP 13-LETNIEGO ANTKA ZROBIŁ NA NICH DUŻE WRAŻENIE