Nie od dziś wiadomo, że książę Harry i Meghan Markle nie żyli w zgodzie z resztą rodziny królewskiej. Ich poglądy i priorytety były różne, zaś księżna nie była lubiana na brytyjskim dworze. W przeciwieństwie do Kate Middleton nie zyskała także sympatii opinii publicznej.

Już od jakiegoś czasu krążyły plotki, że para odejdzie z rodziny królewskiej. Pojawiało się coraz więcej znaków, że tak właśnie się stanie. Jednak teraz nie trzeba już polegać tylko na nieoficjalnych informacjach.

Odejście Harry’ego i Meghan z rodziny królewskiej

Książę Harry oraz Meghan Markle oficjalnie ogłosili, że rezygnują z pełnienia obowiązków służbowych. Po sześciotygodniowej przerwie para wydała oświadczenie. Poinformowali, że zamierzają być niezależni finansowo i przebywać na zmianę w Wielkiej Brytanii oraz USA.

Wydarzenia nabierają tempa – niedługo po oficjalnym ogłoszeniu ich decyzji okazało się, że nie uzgodnili tego z resztą członków rodziny królewskiej.

„Dyskusje z księciem i księżną Sussex są na wczesnym etapie. Rozumiemy ich chęć do zmiany podejścia do ich roli, ale są to skomplikowane kwestie, które wymagają czasu” – oświadczył rzecznik prasowy królowej.

Podobno książę Karol oraz William dowiedzieli się o decyzji Harry’ego i Meghan tylko 10 minut przed opublikowaniem ich oświadczenia na Instagramie. Królowa Elżbieta zwołała nadzwyczajne zebranie, by wymyślić, jak załagodzić sytuację.

Podobno ojciec Harry’ego, książę Karol, był na niego wściekły i obiecał, że książę zostanie ukarany. Jak?

Jak podają zagraniczne media, książę Karol „nie wypisze synowi ani jednego więcej czeku in blanco”. Mówi się, że dotychczas Harry i Meghan otrzymywali 2,7 miliona funtów rocznie.

Zastanawiano się, czy książę Harry nie rozstał się z Meghan. Media spekulowały, czy odejście z rodziny królewskiej jest próbą ratowania małżeństwa, które wisi na włosku.

Jednak magazyn „New Idea”, który podał informacje na temat ich rzekomego rozstania, już niejednokrotnie publikował nieprawdziwe informacje. Właśnie dlatego nie wiadomo, na ile prawdziwe są te relewacje.

Pierwszy wywiad pary w telewizji

Już niedługo będziemy mogli dowiedzieć się, jaki był prawdziwy powód odejścia pary z rodziny królewskiej. Meghan i Harry zdecydowali się udzielić wywiadu, w którym szczerze odpowiedzą na te i inne pytania.

Wywiad, którego udzielą, zostanie wyemitowany w CBS News. Znamienny jest fakt, że Harry i Meghan pokażą się nie w brytyjskiej, a w amerykańskiej telewizji.

Jest prawdopodobne, że rozmowa z parą zostanie przeprowadzona przez znajomą Meghan, Gayle King.

Z niecierpliwością wyczekujemy wywiadu, w którym Harry i Meghan szczerze wyznają, co stało się w rodzinie królewskiej i co skłoniło ich do odejścia. Już niebawem dowiemy się czegoś więcej o sprawie, którą dalej żyją światowe media.

Przypomnij sobie o… WYZNANIE DURCZOKA MA ZADZIWIĆ POLSKĘ. "JUŻ SIĘ NIE BOJĘ, DOSTANIECIE CAŁĄ PRAWDĘ"

Jak informował portal Życie: KAŻDY POLAK BĘDZIE MÓGŁ WYBRAĆ REPREZENTANTA NA EUROWIZJĘ 2020. KIEDY BĘDZIE MOŻNA ODDAĆ SWÓJ GŁOS

Portal Życie pisał również o… WIADOMO JUŻ, CZYM W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAJMIE SIĘ MEGHAN MARKLE. PODPISAŁA PIERWSZY KONTRAKT ZE ZNANĄ MARKĄ. Z INNĄ PROWADZI NEGOCJACJE