Nowy Rok to czas kiedy wiele znanych osób postanawia złożyć życzenia swoim fanom. Na ich kontach na portalach społecznościowych pojawiają się rodzinne fotografie okraszone noworocznymi życzeniami.

Miłych słów na dobre rozpoczęcie 2020 roku, nie mogło zabraknąć ze strony brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę Harry i Księżna Meghan życzyli fanom szcześliwego wkroczenia w nowy rok oraz podziękowali za okazywane przez cały rok wsparcie.

Książęca para wspominała także mijający 2019 rok. Mianowcie 12 ubiegłych miesięcy było wyjątkowym czasem dla Harry'ego i Meghan. W ich życiu zaszło wiele zmian. Po pierwsze przeprowadzili się z Pałacu Kensington i wprowadzili się do Frogmore Cottage. Po drugie zaś, powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Archie'go.

Archie Harrison rośnie na ikonę stylu

Od narodzin chłopca, każde jego zdjęcie wywołuje wiele emocji. Internauci komentują zarówno urok chłopca, jak i jego stylizacje. Komentarzy nie zabrakło również pod opublikowanym na Instagramie, przez oficjalne konto książąt Sussexu, filmem podsumowującym mijający rok.

Na jednym ze zdjęć można zobaczyć małego Archie'go w objęciach taty. Jak podaje portal "Jatrząb Post" chłopiec ma na sobie stylizację skomponowaną z jednych z najdrożych marek świata. Kurtka marki - "Boden", czapka - "Make Give Love" oraz buty - "Ugg".

Warto dodać, że marka "Make Give Love" przekazuje jeden procent ze sprzedaży czapek dla potrzebujących. Ten element garderoby był prezentem od Nowozelandczyków. Podarkiem były również buty, która książęca para przywiozła z Sydney.

Trzeba przyznać, że chłopiec w tej stylizacji wygląda przeuroczo. Choć warto dodać, że maluch na każdym zdjęciu kradie serca internautów.

Meghan i Harry nieczęsto dzielą się zdjęciami syna, każda opublikowana fotografia jest więc doskonałą okazją do tego, by zobaczyć jak Archie się zmienia i rośnie. Jeszcze niedawno wszyscy zachwycali się zdjęciami z chrztu chłopca. Niedługo Archie będzie miał roczek.

Przypomnij sobie o: NIEWIARYGODNA PETYCJA MIESZKAŃCÓW SUSSEX! CZY KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE STRACĄ KRÓLEWSKIE TYTUŁY

Jak informował portal "Życie": CHARAKTEREK KSIĘŻNICZKI CHARLOTTE ZNÓW UJRZAŁ ŚWIATŁO DZIENNE! DEBIUT DZIECI KATE I WILLIAMA NA ŚWIĄTECZNEJ MSZY

Portal "Życie" pisał również: BREXIT ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI. NADAL NIEPEWNA JEST PRZYSZŁOŚĆ POLAKÓW W WIELKIEJ BRYTANII